• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Що робити якщо пред'явлено позов про стягнення коштів?

Статті на сайті

    Квартири, машини, весілля, меблі, побутова техніка - часом це необхідно людині вже зараз, негайно. Але, допустимо, зараз грошей на придбання таких бажаних та необхідних покупок немає. І тоді на допомогу приходить кредит власною персоною.     Добре, якщо фінансовий стан Позичальника протягом усього терміну кредитування стабільно і дозволяє погасити заборгованості за кредитом і відсотками. Але далеко не завжди буває так, як хочеться. Як говоритися, людина припускає, а Бог розпоряджається. Всяке трапляється: звільнили, забрали в армію, замучила хвороба ... Ви повинні знати, що у цих випадках банк повинен дати вам відстрочку. Але кредитна організація не йде вам на поступки? Вихід: дзвоніть мені і я прийду до Вас на виручку!

Стягнути борг з поручителя

    Ще одна задоволена неприємна ситуація, коли банк або кредитна організація пред'являє Вам позов, як поручителя. Перш за все, слід посетити будь-яку юридичну консультацію. Нагадаємо, що виступити в ролі поручителя - значить, взяти на себе відповідальність за платоспроможність позичальника. Але чи можна якось убезпечити свої фінанси? І що можна зробити, якщо позичальник раптом втратив платоспроможність?

Коли припиняються обов'язки поручителя?

   Якщо ви все ж поручилися за кого-небудь, корисно знати, коли ж припиняться ваші зобов'язання. Цивільний кодекс передбачає ряд підстав для цього. Якщо Ваші права порушуються, то Вам необхідна кваліфікована юридична допомога. Я знаю, як врятувати Ваш бізнес, майно і гроші. Знаю, як протистояти несумлінним банкам.

   Ох, вже цей овердрафт
   Уявіть таку ситуацію. Банк надав клієнтові кредит (у вигляді доступного овердрафту на кредитній карті). Юридично кредит оформлений не був, клієнт не був проінформований і ніяких зобов'язань по його обслуговуванню не підписував. Клієнт кредитом скористався - зняв всі доступні за овердрафтом кошти. Про те, що це кредитні кошти, він не знав - припускав, що це дебетова частина рахунку. Через якийсь час, банк направив клієнту листа з вимогою погасити заборгованість за кредитом (відсотки). Чи правомірно? Ні! Юрист по кредитним справам

Звернення до юриста по кредитним справам - єдиний розумний вихід

   На жаль, зараз почастішали випадки, коли недобросовісні співробітники банку з особистої зацікавленості спеціально затягують підприємства в кредитну лінію (овердрафт). Що робити? Відповідь очевидна: скористатися послугами професійного сімейного адвоката.

   Я допоможу Вам відстояти свої права! Телефонуйте!

Інші статті юриста:

Більше статей

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Свєточка, величезне вам спасибі за Ваш профеcіоналізм у вирішенні мого питання з сусідами. Суперечки відпали самі по собі, після того, як я їм пояснив все те, що ви радили.
   Гараж тепер на місці, і, уявляєте, нікому не заважає! Вдячний, що даруєте людям хвилини спокою.
   Ігор, Піддубне
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: