• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Як з'єднати себе узами шлюбу з іноземцем?

Статті на сайті

    Вийти заміж за людину іншої національності в нашій країні- досить звичне явище. Як з'єднати себе узами шлюбу з іноземцем?

      Вийти заміж за людину іншої національності в нашій країні- досить звичне явище. Це не дивно, оскільки у нас в країні дуже багато емігрантів. Багато дівчат, навіть, погоджуються поїхати хоч за моря й океани в пошуках свого щасливого квитка.

      Другий Закон України «Про статус іноземних осіб та осіб без певного громадянства» говорить, що іноземці рівні в усьому з громадянами країни. А Сімейний кодекс говорить нам, що іноземцям для одруження потрібно виконати подібні дії, як і громадянам країни.

 

      Єдине, чим відзначиться реєстрація з іноземцем, так тим, що йому доведеться замість паспорта (для громадянина України), подати в РАЦС цілий ряд документів різної спрямованості. Не слід забувати, що існують різні нюанси при реєстрації шлюбу з різними іноземцями про які можна дізнатись подробніше замовивши послуги сімейного адвоката. Приміром, якщо розписуватися з французом або італійцем, то необхідно знати, як у тій чи іншій країні реєструють шлюб. Краще зробити це, щоб він був дійсним і за кордоном.


Юридичні, національні та релігійні звичаї країн

      Не забувайте враховувати, крім юридичних, національні та релігійні звичаї країн. Це необхідно, щоб у разі, коли ваш майбутній чоловік мусульманин, щоб не виявилося, що у нього на батьківщині є ще десять жінок. А якщо ви надумаєте розлучитися з таким чоловіком, то діти залишаться з ним, так вже прийнято в його країні.

      Звичайно ж, кожна країна має свої порядки, і, в будь-якому випадку, при заміжжі з іноземцем можуть виникнути проблеми з документацією, які можуть стосуватися і ваших дітей, тому й доречна послуга юридична консультація. Варто врахувати, що в багатьох країнах діти залишаються з батьком при розлученні батьків, так як чоловік найчастіше більше заробляє, а відповідно може дитині надати гідне проживання.

Інші статті юриста:

Більше статей

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Благодарю Вас за ответ и подробные разъяснения по моему вопросу. Здорово, что посоветовался, а то допустил бы кучу проблем и наделал попоправимых ошибок. Оказывется, что простая консультация, иногда, может спасти от ненужных последствий, которые потом исправить не удастся!
   Спасибо за отличные советы! Побольше бы таких людей, как вы Светочка, на сколько меньше было бы проблем у людей!
   Юрий Павлович, завод «Радар», Киев
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: