Як з'єднати себе узами шлюбу з іноземцем?
Вийти заміж за людину іншої національності в нашій країні- досить звичне явище.
Вийти заміж за людину іншої національності в нашій країні- досить звичне явище. Це не дивно, оскільки у нас в країні дуже багато емігрантів. Багато дівчат, навіть, погоджуються поїхати хоч за моря й океани в пошуках свого щасливого квитка.
Другий Закон України «Про статус іноземних осіб та осіб без певного громадянства» говорить, що іноземці рівні в усьому з громадянами країни. А Сімейний кодекс говорить нам, що іноземцям для одруження потрібно виконати подібні дії, як і громадянам країни.
Єдине, чим відзначиться реєстрація з іноземцем, так тим, що йому доведеться замість паспорта (для громадянина України), подати в РАЦС цілий ряд документів різної спрямованості. Не слід забувати, що існують різні нюанси при реєстрації шлюбу з різними іноземцями про які можна дізнатись подробніше замовивши послуги сімейного адвоката. Приміром, якщо розписуватися з французом або італійцем, то необхідно знати, як у тій чи іншій країні реєструють шлюб. Краще зробити це, щоб він був дійсним і за кордоном.
Юридичні, національні та релігійні звичаї країн
Не забувайте враховувати, крім юридичних, національні та релігійні звичаї країн. Це необхідно, щоб у разі, коли ваш майбутній чоловік мусульманин, щоб не виявилося, що у нього на батьківщині є ще десять жінок. А якщо ви надумаєте розлучитися з таким чоловіком, то діти залишаться з ним, так вже прийнято в його країні.
Звичайно ж, кожна країна має свої порядки, і, в будь-якому випадку, при заміжжі з іноземцем можуть виникнути проблеми з документацією, які можуть стосуватися і ваших дітей, тому й доречна послуга юридична консультація. Варто врахувати, що в багатьох країнах діти залишаються з батьком при розлученні батьків, так як чоловік найчастіше більше заробляє, а відповідно може дитині надати гідне проживання.