• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Якісна юридична адреса

Юридические адреса

        Щоб з безлічі пропозицій, значна частина яких досить сумнівна, вибрати якісну юридичну адресу, важливо знати основні критерії цієї якості. Спробуємо розібратися, яка сьогоднішня ситуація на ринку юридичних адрес і якою повинна бути юридична адреса, що відповідає існуючим стандартам якості.

    Сьогодні на ринку юридичних послуг існує безліч пропозицій юридичних адрес за надзвичайно низькою ціною: до тисячі гривень. Скажемо відразу: якісна юридична адреса стільки коштувати не може, тому подібна пропозиція має Вас, м'яко кажучи, насторожити. Цілком ймовірно, що юрадреса, куплена Вами за такою привабливо низькою ціною, реально існує (і Вам навіть її покажуть), проте, жодних тривалих відносин, а тим більше гарантій, така покупка, як правило, не обіцяє. Подібні пропозиції цілком можуть бути елементом налагодженої схеми шахрайства, і бути залученим в таку схему може бути хто завгодно: як новачок, так і підприємець зі стажем. Однак від цього можна застрахуватися, керуючись при виборі юридичної адреси основними критеріями якості.
    Перш за все, реальна ціна справді якісної юридичної адреси у Києві повинна бути не менше 2 тисяч гривень. Сюди входить (повинен входити) цілий пакет послуг, необхідних для подальшої роботи підприємства, і перевіряти наявність усіх цих пунктів потрібно ще до укладення договору оренди приміщення.

    По-перше, власник повинен забезпечити підтвердження Ваших з ним договірних відносин (гарантійним листом і по дзвінку податкової), а також повинен забезпечити можливість відвідування вказаної адреси організованою виїзною перевіркою. Подібне відвідування має на увазі демонстрацію податківцям того, що дана адреса (приміщення) дійсно експлуатується і експлуатується за призначенням. Це означає, що приміщення, в якому Ви будете приймати організовану виїзну перевірку, повинно мати вигляд чинного офісу, повністю обладнаного для роботи.

    По-друге, необхідно заздалегідь обумовити такий пункт ваших стосунків, як гарантії: власник повинен гарантувати якість своєї роботи, але повинен і надати додаткові гарантії, на випадок «позаштатної» ситуації. Тобто у разі отримання відмови у реєстрації за юридичною адресою власника (з вини адреси), власник зобов'язується повернути вкладені Вами кошти або забезпечити повторну подачу документів за свій рахунок.

    По-третє, Ваші договірні відносини з власником повинні підтверджуватися договором оренди або суборенди, оскільки предметом такого договору є безпосередньо оренда приміщення і договір має на увазі використання адреси як юридичної. Крім того, більшість інстанцій не розглядає ніякі інші форми договорів як підтвердження чинної юридичної адреси, і переконливим підтвердженням у даному випадку буде тільки Договір оренди, причому з можливістю його оплати безготівковим платежем.

    І останнє по черзі, але не за значенням. У пакет якісної юридичної адреси повинно входити організоване поштове обслуговування (поштовою організацією, а не орендодавцем!) за даною адресою. В іншому разі до Вас може не дійти важлива кореспонденція (офіційні листи, повідомлення з податкових органів), в результаті чого у Вашої компанії можуть виникнути серйозні проблеми.

     Уже сегодня можем предложить Вам надежный:

newsюридический адрес в Голосеевском районе
newsюридический адрес в Оболонском районе
newsюридический адрес в Подольском районе
newsюридический адрес в Шевченковском районе
newsюридический адрес в Святошинском районе
newsюридический адрес в Печерском районе
newsюридический адрес в Соломенском районе
newsюридический адрес в Днепровском районе
newsюридический адрес в Дарницком районе
newsюридический адрес в Деснянском районе
newsюридический адрес в Борисполе
newsюридический адрес в Вышгороде
newsюридический адрес в Вишневом
newsюридический адрес в Макарове
newsюридический адрес в Ирпене
>
Дізнайся більше про юридичні адреси, читай також:

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Доброго часу доби, Світланочко! Тепер все залежить від розмови з чоловіком і на основі цього буде зрозуміло, чи ми підемо судним шляхом або через "джентельменську угоду".
   Спасибі ще раз за консультації і, можливо, до скорого. :)
   Катерина
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: