• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Фактична та юридична адреса

Юридические адреса

        Взагалі законодавець не розділяє понять «фактична адреса» або «юридична адреса». У законодавчих актах вживається «місцерозташування юридичної особи» та його наявність є обов'язковою умовою для реєстрації суб'єкта підприємницької діяльності. При цьому часто при реєстрації вимагають у заявці, крім, власне, адреси за якою фірма реєструється, вказати також і фактичне місце перебування. Але для тих, у кого ці дані різняться - це не вихід, тому що вся кореспонденція з контролюючих органів все одно буде приходити на офіційно вказану і закріплену за юридичною особою адресу.
    Якщо так вийшло, що підприємець не хоче світити перед податковими органами реальну адресу своєї діяльності (це може бути з різних причин - фактичний офіс ще не має статусу нежитлового приміщення, бажання співпрацювати з конкретною податковою інспекцією міста і т.п. ), або її взагалі немає, то можна купити юридичну адресу без посередників. Чому саме без посередників? Та тому, що придбати юридичну адресу або повністю офіс у власника набагато вигідніше в матеріальному плані і в плані ведення подальшої діяльності.

    По-перше, не потрібно переплачувати за посередницькі послуги, по-друге, посередник не завжди має реальну інформацію про майно, що продається адресату. У другому випадку великий шанс стати «Щасливим» власником адреси з «чорного списку» податкових служб.
    Так як основна мета придбання юридичної адреси - це зв'язок з контролюючими органами, звертати увагу слід тільки на ті пропозиції, які містять в собі гарантоване поштове обслуговування. Тобто власник бере на себе обов'язки з отримання та своєчасної передачі за вказаною адресою всієї кореспонденції клієнта. Крім того, надійна юридична адреса значить, що в разі раптового вторгнення податкової перевірки на предмет реального знаходження виконавчого органу юридичної особи за вказаною адресою, там підтвердять, що така фірма дійсно існує і здійснює діяльність саме за цією адресою. В іншому випадку, на голову підприємця зваляться чималого розміру штрафи.

    Купити юридичну адресу можна як на тривалий так і на короткий терміни (від 1 місяця). Останній варіант ідеально підійде, якщо на момент реєстрації фірми ще немає офісного приміщення, але незабаром воно має з'явитися. Потім місце розташування юридичної особи можна буде змінити на реальний.
    І ще - не кидайтеся на пропозиції про продаж юридичних адрес за зниженими цінами - це напевно учасники «чорних списків». Попит в цій сфері досить великий і власнику просто немає сенсу безпідставно занижувати вартість.

    У своєму діловому, і, здавалося б, настільки детермінованому житті, ми дуже часто користуємося терміном, якого в законодавчій базі нашої країни просто не існує. І термін цей - «юридична адреса» - визначає адресу юридичної особи, тобто місце, де «прописаний» представницький і виконавчий орган будь-якої організації.
    Для чого необхідна юридична адреса, знають усі, хто хоч раз у своїй практиці зустрічався з питанням реєстрації юридичної особи. Знають про це і студенти юрфаку. Ця адреса використовується для визначення місцезнаходження будь-якої організації або компанії, при цьому вона зафіксована у статуті цієї організації, будучи обов'язковою умовою того, що податкова інспекція погодиться провести реєстрацію такого суб'єкта.

    Вирішивши створити власну справу, потрібно починати з малого, а саме з державної реєстрації своєї компанії. Відразу ж постає питання, чи можна провести реєстрацію такої організації використовуючи адресу прописки власника, тобто організатора цієї юридичної особи. У сенсі законодавства нашої країни - відповідь буде негативна, але на практиці іноді такі випадки зустрічаються.

    Справа в тому, що Цивільний Кодекс України дозволяє реєстрацію юридичної особи за місцем реєстрації свого засновника тільки в тому випадку, якщо на момент реєстрації це приміщення переведено у нежитлове. І якщо практика покаже, що реєстрація за місцем проживання пройшла успішно, все ж радіти рано, адже співробітники податкової міліції в будь-який момент можуть прийти до вас у квартиру з перевіркою.
    Реєстрація Вашої компанії не є єдиною причиною необхідності юридичної адреси. Цей атрибут є обов'язковим і при відкритті банківського розрахункового рахунку, за допомогою якого будуть відбуватися всі грошові операції. А також пересилання важливої документації.

    У силу цих двох, та й не тільки цих аспектів, Вам необхідно замислитися над тим, що юридична адреса створеної Вами справи є не звичайною формальністю, а дуже важливою, з точки зору і іміджу, і проблем з податковою інспекцією. І, придбавши дорогу юрадресу, Ви повинні розуміти, що цим створюється майбутній успіх вашої компанії з відповідною відсутністю проблем з державними органами.

    Разом з тим така юридична адреса буде гарантією того, що компанія, продає Вам таку послугу, не є шахраєм, а її клієнти - законослухняні і шановні компанії.

     Уже сегодня можем предложить Вам надежный:

newsюридический адрес в Голосеевском районе
newsюридический адрес в Оболонском районе
newsюридический адрес в Подольском районе
newsюридический адрес в Шевченковском районе
newsюридический адрес в Святошинском районе
newsюридический адрес в Печерском районе
newsюридический адрес в Соломенском районе
newsюридический адрес в Днепровском районе
newsюридический адрес в Дарницком районе
newsюридический адрес в Деснянском районе
newsюридический адрес в Борисполе
newsюридический адрес в Вышгороде
newsюридический адрес в Вишневом
newsюридический адрес в Макарове
newsюридический адрес в Ирпене
>
Дізнайся більше про юридичні адреси, читай також:

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Спасибо Вам большое за бесплатную помощь, Светлана Михайловна. Ответили на все мои вопросы, теперь буду действовать так, как вы мне подсказали. А документы доверю вам.
   Подскажите, когда лучше с вами встретиться.
   Светлана Васильевна
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: