• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
  • статья адвоката по наследству
  • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
  • отзыв про адвоката по банковскому спору
  • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
  • адвокат помогла с решением земельного вопроса
  • обращение к оппонентам
  • отзыв про юриста по наследственному делу
  • скидку на юридические услуги адвоката
  • отзыв об адвокате по наследственному делу
  • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
  • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
  • статьи и публикации частного адвоката
  • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Як оформити спадщину: детальна процедура отримання спадщини

Статті на сайті

    Спадкоємець повинен дотримуватися певних правил оформлення спадщини, навіть, якщо на його ім'я складено заповіт.
      Нерідкі також випадки, коли люди витрачають безліч часу і коштів у необізнаного з питань спадкового права нотаріуса, та даремно, за вказівками останнього, надають не такі документи, або документи з помилками тощо. Тому у цих питаннях простіше звернутися за допомогою до досвідченого адвоката, який не перший рік, а щодня займається оформленням такого роду документації, знає як має діяти той чи інший нотаріус, та що зробити щоб нотаріус діяв виключно у правовому полі.


Як оформити спадщину

Способи, умови та порядок спадкування по законодавству

      Закон передбачає всього два варіанти отримання спадщини. Перший - за законом (детальніше про цей спосіб спадкування написано тут) - припускає, що спадщину отримають родичі спадкодавця. Загальновідомо, що існує кілька черг спадкування, які формуються з родичів одного ступеня споріднення. У першу чергу входять батьки, чоловік і діти спадкодавця. Як правило, їм і дістається успадковане майно.

     
Подробиці про те, хто має:

Право на відмову від спадщини та зміну черговості спадкування

Заповіт - не гарантія отримання спадщини

Заповіт на спадщину      Взагалі, не варто вважати заповіт чарівним у своїй надійності і непорушності документом. Не потрібно думати, що заповіт є неодмінним гарантом отримання спадщини. Зрештою, будь-який документ можна оскаржити, визнати недійсним. Крім того, законом передбачено ряд винятків. Що це означає? Навіть, якщо заповіт є в наявності, не факт, що спадкоємець отримає відписати йому майно в повному обсязі. За допомогою юриста можна оспорити заповіт, визнавши недійсним у судовому порядку, зокрема, у ряді випадків.

      По-перше, заповіт має бути правильно оформлений. Звичайно, виявляти свою волю можна у відносно вільній формі, проте існують деякі правила, дотримуватися яких доведеться. Наприклад, у заповіті потрібно детально описати не тільки особистість заповідача і склад майна, а й особистість спадкоємця - просто, щоб виключити особистостей, які мають права, але що володіють запасом нахабства. Так, у Києві знайдеться чимало Іванових Олен і на майно, відписане одній, сміливо можуть претендувати і інші. Однак, ймовірність знайти в оточенні одного спадкодавця двох Іванових Олен 1980 року народження мінімальна.

      Взагалі, рекомендацій до складання заповіту не так вже й багато, а жорстких правил і того менше. Про них можна дізнатися у не нотаріуса, як багато думають, а саме на консультації у адвоката, який, на відміну від нотаріуса, активно практикує у судах, знає не тільки з теорії, а й з практики всі нюанси цього процессу. Так як все одно потрібно буде завіряти заповіт, то можна попросити юриста, що надав консультації, порекомендувати кваліфікованого нотаріуса, щоб той зробив все правильно, а не "по шаблону".

     
Дізнатись особливості:

Оспорення заповіту

Поновлення строку на вступ у спадщину

Про виділ частки у спадковому майні

Усунення спадкоємця від спадщини через суд

Вирішення спорів між спадкоємцями

     
Важлива інформація:

Процесс спадкування: крок за кроком.

Спадкоємець отримає спадщину тільки якщо діятиме правильно!

      Власне, якщо все робити з розумінням норм чинного законодавства та не сліпо довіряючи нотаріусу, на цьому всі дії спадкоємців закінчуються. Нотаріус, у кращому випадку, перевірить надані відомості, при необхідності та особисто (або за пропозицією адвоката!) зробить ряд запитів. Якщо ніяких проблем не виникло, в призначені терміни спадкоємцям будуть видані свідоцтва про право на спадщину.

      Якщо виникнуть будь-які проблеми з отримання спадщини, або нотаріус буде чинити перешкоди (бездіятиме в оформленні документів), або існує спір з приводу спадщини, - звертайтесь до адвоката по спадщині.





Інші статті юриста:

Більше статей

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Рекомендую всім приватного адвоката в Києві Приймак С.М. Складання позовних заяв, апеляційних скарг, касаційних скарг, представництво в суді, надання юридичних консультацій та інше...
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій



-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:




Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)



Контактний телефон: Контактний Email: