• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Юрист з медичного права

Статті на сайті

    Основною причиною, яка спонукає к зверненню до юриста з медичних питань (юриста з медичного права), є порушення прав пацієнтів і заподіяння шкоди здоров'ю в медичних установах або бездіяльність медичного персоналу.

   Заподіяння шкоди здоров'ю виникає внаслідок вчинення необережних або навмисних дій (бездіяльності) і виражатся в порушенні цілісності або функцій органів і тканин людини.

У залежності від тяжкості шкоди здоров'ю таку шкоду можна поділити на 3 види:

 

   Легка шкоду здоров'ю - це шкода, яка викликала короткочасний розлад здоров'я, зокрема, у вигляді порушення функцій будь-якого органу або втрату загальної працездатності до 10% або захворювання тривалістю від 6 до 21 дня.

 

   Шкода здоров'ю середньої тяжкості - це небезпечний для життя шкода, яка фактично спричинила тривалий розлад здоров'я (захворювання або порушення функцій будь-якого органу триваліше 3 тижнів) або значну втрату загальної працездатності (від 10 до 33% від загальної працездатності).

 

   Тяжка шкода здоров'ю - шкода, небезпечна для життя чи що спричинила за собою втрату слуху, мови, зору (в т.ч. на одне око) або будь-якого органу або втрату органом його функцій (втрата ноги, руки, параліч), незабутнє знівечення обличчя. До тяжкої шкоди здоров'ю відноситься також заподіяння шкоди, що викликав розлад здоров'я із втратою загальної працездатності більш ніж на 33% або повною втратою професійної працездатності або спричинило психічний розлад, переривання вагітності, захворювання наркоманією або токсикоманією.

 

Як подати до суду на дії або бездіяльність лікаря або медичної установи?

   У нашій країні суди неохоче розглядають справи, пов'язані з медичним правом тому варто звернутись за допомогою до юриста. Перш, ніж подавати позов, необхідно визначити для себе, яка причина заподіяння шкоди здоров'ю:

 •     * Нещасний випадок у медицині;
 •     * Непрофесійне, протягом важкого захворювання, лікування;
 •     * Недоліки лікувально-діагностичного процесу (халатність лікаря чи іншого медичного персоналу, лікарські помилки та ін.).
Послуги юриста з медичного права в Києві

   Тільки недоліки лікувально-діагностичного процесу, що призвели до заподіяння шкоди здоров'ю, можуть бути підставою для задоволення судового позову. Однак, якщо обгрунтованість Ваших претензій до лікаря або медичному закладу буде підтверджена та доведена за допомогою адвоката, справу буде вирішено на Вашу користь і Ви не тільки зможете повернути всі витрати, понесені на саме лікування та реабілітацію, а й отримати відшкодування морального збитку. Тому, раджу Вам перед зверненням до суду відвідати юриста з медичного права та отримати юридичну консультацію з будь-яких медичних та юридичних питань.

Інші статті юриста:

Більше статей

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Замечательный специалист, который не только знает и умеет выполнять свою работу, но и владет в полном объеме искусством общения с людьми, сохраняя при этом необходимое терпение, толерантность.
   Все работы выполнены в полном объеме и в срок.
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: