• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Процедура отримання в спадщину квартири

Статті на сайті

    Для того, щоб отримати квартиру у спадок, потрібно здійснити ряд дій, у тому числі, заявити про прийняття спадщини

      Коли спадкодавець помирає, спадкоємці повинні звернутися до нотаріуса, на території якого проживав померлий. Кожен спадкоємець повинен буде написати заяву про прийняття спадщини та звернутись за допомогою до юриста. Спадкоємець вільний відмовитися від своєї частки у спадщині та діяти на власний ризик.

      Нотаріус зажадає безліч документів, що підтверджують різні факти, як наприклад:

 • факт смерті (свідоцтво про смерть), факт володіння певним майном (договір купівлі-продажу на квартиру),
 • факт проживання за вказаною адресою (довідка з ЖЕУ),
 • факт наявності зв'язків з даними спадкоємцем і так далі. В обов'язковому порядку будуть потрібні документи, що засвідчують особу кожного спадкоємця (паспорт). Якщо потрібних документів не виявиться, нотаріус зажадає надати їх пізніше.
 • Особливі обставини (надмірна зайнятість, слабке здоров'я) дозволяють звертатися до нотаріуса через представника. У цьому випадку потрібно буде виписати відповідну довіреність.

Шість місяців для звернення до нотаріуса

      На всі формальності у спадкоємців є шість місяців. До речі, в цей час спадкоємець може вільно відкликати свої заяви про прийняття спадщини, подавати їх наново, писати відмовні і так далі - дійсною буде тільки остання заява. Неповнолітні спадкоємці не можуть відмовлятися від спадщини, якщо орган опіки не дав на це своєї згоди. Не можна відмовитися лише від частини спадщини, проте слід обов'язково проконсультуватись з юристом.

      Якщо було складено заповіт, то квартиру у спадок отримають зазначені в ньому люди. Їхні частки будуть узгоджені із заповітом. У виняткових випадках закон дозволяє вписати до числа спадкоємців інших людей - якщо навіть, наприклад, неповнолітня дитина спадкодавця не потрапила до числа спадкоємців за заповітом, вона все одно отримає деяку частку спадщини і зможе або проживати в успадкованій квартирі, або отримає компенсацію.

      Якщо заповіту не виявилося, то всі родичі померлого шикуються в кілька черг спадкування. Перша черга складається з близьких родичів: чоловік, батьки та діти спадкодавця. Якщо таких немає, або всі вони відмовилися від спадкування квартири, то спадщина переходить до другої черги: сестрам і братам спадкодавця, батькам його батьків. Якщо відмовилися і вони, черга переходить до більш далеких родичів. Квартира буде розділена порівну між усіма спадкоємцями однієї черги.

      Через зазначений у законі час нотаріус видасть свідоцтва про право на спадщину. Завдяки цьому документу, спадкоємець зможе звернутись до сімейного адвоката та з його допомогою почати оформляти право власності на квартиру чи інше майно.

Інші статті юриста:

Більше статей

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Благодарю вас за оказанную помощь в бракоразводном процессе.
   Вы профессионал своего дела, очень опытный адвокат. Помимо своего знания дела, вы очень позитивный и добрый человек, всегда знаете, что сказать, как успокоить, направить на верный путь и вселить уверенность.
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: