• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Протистояння комерційним банкам

Статті на сайті

    Юридична допомога у протистоянні фінансовим установам банк», «Кліринговий дім») пропоную наступні схеми вирішення кредитних відносин:

Відсутні кошти на погашення кредиту?

     1. Якщо у Вас тимчасово відсутні кошти на погашення кредиту, а майно істотно втратило в ціні настільки, що немає сенсу його продавати, а комерційний банк вже подав позов про стягнення боргу в даному випадку доцільно активно судитись з банком використовуючи всі інструменти судового впливу, що дасть змогу виграти Вам від 6 до 18 місяців, зі спливом яких ціни на заставне майно будуть відповідати до кризисним цінам. Зауважемо, що строк ведення справи залежить від того, як веде банк справу, відповідно до законодавства чи непрямими методами. Приблизно лише 20 відсотків банків вирішують справи «непрямими методами», про які може розповісти на консультації сімейний адвокат.

Банк забирає майно?

     2. Якщо судові розгляди підходять до завершення або рішення вступило в силу, що дасть змогу банкам забрати майно и продати через аукціон. У даному випадку необхідно ініціювати судовий розгляд за заставне майно і в суді накласти арешт на нього, що зробить неможливе продажу такого майна через аукціон.

     3. Якщо після всіх судових розглядів справа Вами займається державна виконавча служба, то у такому випадку необхідно оскаржувати її дії в суді та ініціювати судовий розгляд

     4. Якщо у Вас є кредит та є вільні кошти, то в такому випадку найбільш оптимальний варіант є купівля з дисконтом процентних облігацій випущений банком з подальшим представленням їх до погашення, що дасть змогу провести взаємозалік та відбити проценти за користуванням кредитом. Вказана схема випробувалась на практиці та є досить дієва.

     5. Пропонуємо консультації з приводу схем збереження майна від стягнення не пов’язаних з відчуженням, з приводу переоформлення кредиту та заміни сторін кредитного договору, повернення депозитів, консультації з питань отримання кредиту, тощо.

Допомога поручителям по кредитному договору

     6. Якщо Ви є поручителем за кредитним договором, то при дослідженні судової справи можливо настали певні обставини, при яких договір поруки припиняє свою дію (є реальна можливість припинити договір поруки).

     7. Визнання кредитного договору повністю або частково недійсним, внесення змін до договору.

     8. Спори щодо підвищення відсоткової ставки.

     9. Розробка комплексних схем протидії банкам.

     10. Правова допомога в отриманні кредитів за нормальними (недискримінаційними) умовами.

     11. Списання неустойки ефективне тоді, коли вона занадто завищена і перевищує або майже дорівнює сумі боргу, оскільки відповідно до законодавства, розмір неустойки не може перевищувати загальну заборгованість за кредитом.

     12. Організація та супроводження процедури викупу заборгованості, яку передали колекторам. Орієнтовна сума викупу складає 50 відсотків від загальної заборгованості. Ведення переговорів з колекторами.

     13. Супроводження реструктуризації заборгованості. Багато банків пропонують реструктуризацію, але насправді, вона такою не є, оскільки в кредитних договорах прописують так, що погашається частина боргу (неустойка на штрафи), а не тіло кредиту. Супроводження вказаної процедури дозволить убезпечити Вас від цього.

Інші статті юриста:

Більше статей

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Уважаемая Светлана Михайловна! Благодарю вас за быстрый и очень радостный для нас ответ. На дополнительные деньги, положенные нам государством, и рассчитывать просто не могли!
   Да и не добивались сами, т.к. знаем много таких же семей, а результаты у них такие же как и были у нас до встречи с вами.
   Спасибо. Валерия и Михаил, Донецк
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: