• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Професійний юрист: як вибрати та не помилитись із вибором правника

Статті на сайті

    Вибираючи юриста, задумайтеся про те, наскільки складним і важливим є саме Ваше запитання, оскільки від цього залежитиме результат справи.

        Значно звузить коло Ваших пошуків визначення сфери, в якій юрист повинен спеціалізуватися, допоможуть спеціальні юридичені видання та інтернет сайти з реальними відгуками про того чи іншого адвоката (наприклад, такі відомі юридичні сайти, як advising.kiev.ua, vss.in.ua, legals.in.ua та інші). Звертаємо увагу на те, що юриспруденція - це досить велика наука, і навіть найбільш професійний юрист одночасно не може розбиратися в усьому. Для цього й існує спеціалізація у правозахисників - саме вона дає можливість кожному бути знавцем своєї справи.

Юристи бувають різних спеціалізацій

        Спеціалізація окремого фахівця у галузі права (адвоката чи юриста) видіграє важливу роль. Наприклад, є юристи, які надають юридичні консультації по кримінальних справах, є фахівці з оподаткування, з міграційних питань, з фінансового, господарського чи цивільного права, державної реєстрації підприємств, трудових відносин і багатьом іншим правовим сферам (у тому числі й по сімейним та спадковим питанням).
        Вибираючи юриста, задумайтеся про те, наскільки складним і важливим є саме ваше запитання. Якщо воно є вирішальним для бізнесу, якщо воно істотно зачіпає права чи свободи, якщо втрати в разі неблагополучного результату неприпустимі, - тоді краще не ризикувати і підходити до вибору юриста з граничною ретельністю.

        Якщо справа для Вас справді важлива,- тоді краще не довіряти свою долю першому ліпшому адвокату з вулиці, а витратити трохи зайвого часу: почитати відгуки вконтакті, але зате знайти фахівця, юриста, який буде дійсно мати великі знання саме в цьому питанні.
        Якщо у Вас є друзі або знайомі, які можуть порекомендувати кваліфікованого фахівця - це відмінний варіант. У цьому випадку Ви можете бути впевнені в професійності цього юриста, особливого якщо знайомі зверталися до нього з питань, аналогічним вашим. Також доцільно перевірити наявність відгуків про юриста в Інтернеті, слід уважно поставитись до того чи є у адвоката відео відгуки чи ні.

Шукати інформацію про юриста в юридичних виданнях та інтернеті

        Якщо Вам не до кого звернутися за порадою, варто самостійно шукати інформацію в юридичних виданнях, інтернеті та у спеціальній юридичній літературі. На юридичній консультації, не полінуйтеся запитати у правника рекомендації від його клієнтів і зателефонувати за наданими номерами. У цьому немає нічого, що має вас бентежити. Якщо фахівець дійсно хороший, то будь-який його клієнт скаже Вам про це і розвіє Ваші сумніви. Юрист
        Враховуйте також те, що якщо Ви звертаєтеся у відому юридичну компанію з великим досвідом роботи та безліччю виграних справ, вам все-одно доведеться мати справу не з усією компанією, а з конкретним фахівцем. Хороша репутація, безумовно, гарантує якість роботи, але не варто покладатися тільки на ім'я компанії, оскільки і у великих компаніях стажуються юристи без практики та досвіду. Все залежить від кваліфікації окремо взятого юриста, його навичок і досвіду, а також Вашої здатності результативно з ним співпрацювати.
        Будь-те розумні та підходьте до вибору фахівця з юридичних питань обачливо, тим більше, якщо це стосується саме вибору адвоката у м.Києві. Телефонуйте професійному юристу Світлані ПРИЙМАК, переконайтесь самі в її вищій кваліфікації та професійній майстерності, читайте правдиві відкуги про юриста та зробіть правильний вибір свого правозахисника.

Інші статті юриста:

Більше статей

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Лучшие услуги адвоката по уголовным делам в городе Киеве! Это я смело утверждаю после общения со Светланой Михайловной. Как жаль, что таких специалистов у нас единицы!
   Если бы не Вы, просто не знаю, что тогда получилось бы с моими поползновениями самостоятельно разобраться с правоохранительными органами.
   Скорее всего, жена носила бы передачи в СИЗО. Спасибо вам огромное.
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: