• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
  • статья адвоката по наследству
  • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
  • отзыв про адвоката по банковскому спору
  • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
  • адвокат помогла с решением земельного вопроса
  • обращение к оппонентам
  • отзыв про юриста по наследственному делу
  • скидку на юридические услуги адвоката
  • отзыв об адвокате по наследственному делу
  • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
  • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
  • статьи и публикации частного адвоката
  • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Розірвання шлюбу (розлучення), послуги в Києві

Сімейний юрист

    Світлана Приймак готова надати найрізноманітніші послуги юриста у Києві у тому числі по сімейним питанням, наприклад, щодо розлучення (через суд) із громадянином України, іноземцем, послуги щодо розподілу майна подружжя (в добровільному або судовому порядку), стягнення аліментів на утримання дитини, спори щодо визначення місцяпроживання, виховання неповнолітньої дитини тощо.

Розірвання шлюбу, поділ майна, стягнення аліментів через суд - процедури не з приємних

Юридичні послуги по сімейному праву від адвоката по розлученням

    Розлучення - це не просто складний юридичний процесс. Хто це пережив, зможе підтвердити, що розірвання шлюбу - процедура з не приємних. Найгірше, звісно, якщо у подружжя, що розлучається, є неповнолітні діти. Але радує те, що на сьогоднішній день у нас поки не практикуються масові розлучення. Враховуючи те, що сам шлюборозлучний процес в Україні - справа не з простих і легких, тому вже на самому початку шлюборозлучного процессу варто цю справу довірити досвідченному сімейному адвокату чи юристу по розлученням. Саме спеціаліст спроможний вирішити найболючіші питання розірвання шлюбу із мінімальними ризиками для членів родини, взявши на себе правову сторону справи в повному обсязі.

      Слід зауважити, що для того, щоб отримати документ про розлучення, необхідно пройти довгу і неприємну процедуру. У кращому випадку, якщо не має дітей та є згода подружжя на розлучення без суду, - вистояти довгу чергу до відділення місцевого РАЦСу, в гіршому ж (якщо вказані умови відсутні), доведеться ще і перетерпіти всі принади судових розглядів, включаючи обговорення, кому дістанеться нерухомість (спір про поділ майна подружжя через суд), а кому - виховання дітей та виплата аліментів, і з ким буде надалі проживати дитина (спір щодо місця проживання неповнолітньої дитини) тощо.

До розлучення іноді буває меньше, ніж крок

      Як би там не було, життя - непередбачувана річ. Сьогодні два люблячих серця мріють з'єднатися, а через деякий час, просто не можуть дочекатися моменту розлучення, який надасть їм свободу та омріяний спокій. І щоб отримати цю довгоочікувану свободу, у разі відсутності неповнолітніх дітей і притензій один до одного, від подружжя вимагається лише подати відповідну заяву до відділу місцевого РАГСу. Через місяць, незалежно від наявності майнових спорів, буде складено актовий запис про розірвання шлюбу, згідно із ч. 2,3 ст.106 Сімейного кодексу України (далі - "СК"). Розлучитись в органах реестрації актів громадянськогостану буває не досить складно, як, наприклад, у суді - де участь адвоката є не просто бажаною, а й в деяких випадках - обов'язковою.


Поділ майна при розірванні шлюбу

Сімейний адвокат

      Розлучення подружжя- це процес, який може спричинити інші, порою, непередбачувані наслідки. Окрім, психологічної та юридичної складової, розірвання шлюбу може розкрити в особі деякі негативні моральні якості, наприклад, жадібність та цинізм. Підтвердженням цьому слугують різноманітні історії людей, які розлучаються чи вже розлучились, опубліковані в розділі "Истории разводов" на сайті про розлучення. Тому особливої уваги при розірванні шлюбу заслуговує питання розподілу майна подружжя. Тут варто звернути увагу на те, що саме поділ майна, згідно ч.2 ст. 69 Сімейного кодексу, може відбуватися як добровільно за взаємною згодою подружжя, так і в судовому порядку, згідно ч.1 ст.70 Сімейного кодексу. Проблеми при розлученні, в більшості випадків, виникають саме тоді, коли справа доходить до розділу спільно нажитого майна або коли сторони нехтують послугами сімейного адвоката. Все ускладнюється за умови, якщо у подружжя - спільний бізнес, кредити, інші грошові зобов'язання, в тому числі й за розписками, позиками тощо, внески, акції, земельна ділянка тощо, а головне - неповнолітні діти.

Рівність часток подружжям при розподілі майна

      За загальним правилом чинного законодавства, при поділі спільно нажитого майна, його частини у подружжя, якщо інше не обумовлено останніми в договорі, є рівними. Але й тут є свої нюанси, зокрема, що стосуються розподілу майна подружжя, пов'язаного, скажімо, із корпоративними правами, борговими зобов'язаннями по кредитним договорам, які також можуть бути обтяжені іпотекою (розподіл іпотеки при розлученні), або іншими обставинами, які можуть значно вплинути на відхід від загального правила та надати стороні особливий пріоритет при отриманні більшої частини майна у поділі. Саме в цій ситуації послуги юриста по сімейному праву будуть дуже доречні!

Розподіл акцій між подружжям

      Особливу увагу при поділі майна слід приділити питанню розподілу акцій. Наприклад, якщо в одного із/або у обох членів подружжя є акції акціонерного товариства, то вони підлягають розподілу між подружжям, як речі (ст. 177 Цивільного кодексу), за умови, що такі акції були придбані за рахунок спільних коштів подружжя. Цікавим буде і пункт Закону про те, що до спільних засобів подружжя відноситься заробітна плата, пенсія, стипендія та інші доходи (за винятком премій, винагород, а також грошових коштів, отриманих в дар або в порядку спадкування, або виручених від відчуження майна, отриманого в дар або в порядку спадкування). Звісно законодавець не досить чітко виписав процедуру розподілу такого майна подружжя, але досвідченний сімейний адвокат здатен розібратись в таких тонкощах та провести розподіл із вигодою для свого Клієнта.

Поділ корпоративних прав у товаристві

      Заслуговує уваги при поділі майна подружжя питання розподілу корпоративнх прав у товаристві. За загальним правилом, у випадку, якщо один із/або обоє є власниками корпоративних прав інших товариств (наприклад, з обмеженою або додатковою відповідальністю), тобто учасниками зазначених товариств, необхідно буде діяти відповідно до ст. 12 ЗУ «Про господарські товариства». За законом, майно, внесене учасником в установчий фонд товариства, є власністю останнього, тобто з моменту внесення до установчий фонд, майно вже не є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя.
Семейный адвокат      Не слід забувати, що розділу між подружжям при шлюборозлучному процесі може підлягати тільки дохід, отриманий від товариства, але й тільки в тому випадку, якщо внесок в установчий фонд був зроблений за рахунок спільного майна.
      Якщо ж такий внесок був зроблений із спільних коштів без згоди другого з членів подружжя або з порушенням вимог про порядок розпорядження спільною сумісною власністю, останній має право, безпосередньо через судове втручання, на компенсацію вартості своєї частки.

Розподіл іншого бізнесу

      Подібна історія буде і з ПП чи ФОПами, тобто режим спільної сумісної власності на майно останніх теж поширюватися не буде. Точно так само, як і в попередньому випадку, другий із членів подружжя має право тільки на власну частку від отриманих в результаті діяльності ПП чи ФОПа доходів.

      Але не тільки гроші і нерухомість можуть становити проблеми при розлученні. Після розлучення, згідно ч.4 ст.65 Сімейного кодексу, можуть залишитися і зобов'язання чоловіка за раніше отриманими і не погашеними кредитами, тобто борги подружжя та правовідносини за зобов'язаннями, що виникли в інтересах сім'ї. У цьому випадку варто запросити юриста для переговорів або участі у судовому процессі.

Судова практика, щодо поділу майна між подружжям

      Згідно судовій практиці і грунтуючись на рішеннях Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ (Постанові пленуму від 30.03.2012 № 5), можна підкреслити, що ст. 65 Сімейного кодексу України регулює відносини, що стосуються розпорядження майном, яке перебуває у спільній сумісній власності подружжя і не стосується права одного із подружжя на отримання кредиту, оскільки кредитний договір є угодою з отримання у власність грошових коштів.
      Звідси можна зробити дуже цікавий висновок - кредитний договір можна укласти без згоди другого із членів подружжя, але відповідальність за його виконання будуть нести обидва члени подружжя. Саме тут юристи, які ведуть сімейні справи про розподіл боргових зобов'язань подружжя, можуть обіграти правуву невизначенність на позитивний бік свого Клієнта.

Історія із практики сімейного адвоката

Семейный адвокат

      На практиці приватного адвоката із Києва, зустрічаються різноманітні історії. На які тільки хитрощі не йдуть "люблячі серця", щоб захистити себе у випадку розлучення від посягань на майно, нажите в спільному шлюбі. Не дивно, що людській винахідливості, дійсно, немає меж. Тому, без допомоги юриста по розлученню та поділу майна подружжя у цих справах можна зашкодити не лише у моральному плані, а й залишитись "з носом" у матеріальному плані.
      Юридична практика показує ряд подібних ошукувань, коли, наприклад, майно набувається близьким родичем чоловіка і надалі дарується безпосередньо тільки йому одному. Дійсно, згідно п.2 ч.1 ст.57 Сімейного кодексу, при розлученні, другий член подружжя не буде мати права претендувати на таке майно.


Спори щоди дітей

Семейный адвокат

      Але матеріальна зацікавленість подружжя відходить на другий план, коли зачіпаються інтереси неповнолітніх дітей.
      Найчастіше, такі шлюборозлучні процеси супроводжуються спорами, щодо аліментів на утримання дитини, участі одного із батьків у вихованні дитини, визначенні місця проживання дитини, управління майном дитини тощо. Тому особливо важливо найняти адвоката для захисту своїх прав і законних інтересів вже на початку процесу розлучення подружжя.
      Українське законодавство передбачило відповіді й на ці питання, але опосередковано. Наприклад, Сімейний кодекс у ст. 157 стверджує, що подібну ситуацію можна вирішити і добровільно, звернутися до органів опіки та піклування (ст. 19, 158 СК). Якщо ж між подружжям немає згоди, то згідно ст.ст.19, 159 Сімейного кодексу України вирішити подібну проблему зможе тільки суд.
Семейный адвокат      Згідно ст. 109 Сімейного кодексу, подружжя, при подачі позову про розірвання шлюбу, може одночасно подати письмовий договір про те, із ким із них будуть проживати діти, яку участь у забезпеченні умов їхнього життя братиме той з батьків, хто буде проживати окремо, а також вказати умови здійснення ним права на особисте виховання дитини. В такому випадку сімейний адвокат підготує не позовну заяву до суду, а заяву про розлучення в окремому провадженні.
      Але, на превеликий жаль на практиці, подружжя вкрай рідко подають такий письмовий договір, що в кінцевому підсумку, призводить до затяжних і неприємних судових розглядів з допомогою юриста, як представника тих чи інших сторін по справі.

Мирова угода щодо дитини між подружжям

Семейный адвокат

      Звісно, на консультації у кваліфікованого юриста можна дізнатись про всі юридичні нюанси тієї чи іншої проблеми, зробити відповідні висновки та продумати подальші дії, передбачити наслідки. Усього цього негативу можна уникнути, вдавшись до підписання мирової угоди, яку може підготувати сімейний юрист в Києві Світлана ПРИЙМАК. Як результат, багато подібних суперечок в цій сфері все рівно закінчуються затвердженням судом мирової угоди між подружжям, але лише в тому випадку, коли веденням шлюборозлучного процессу займається спеціаліст в сімейному праву.
      У будь-якому випадку, досвідчений сімейний юрист завжди, в першу чергу, буде радити вирішити проблему мирним шляхом. Природно, що всього передбачити просто неможливо, але спробувати вирішити питання цивілізовано не завадить. Одним із адекватних виходів з неприємної ситуації може стати звичайний шлюбний договір, який неодноразово згадується юристами як інструмент, який здатний полегшити тривалий і складний процес поділу майна в суді, а часом - повністю уникнути неприємностей.
      Але, на жаль, на Україні великим попитом подібне вирішення проблеми не користується, тому що наше законодавство (ч.4 ст.93, ч.1 ст.103 Сімейного кодексу) передбачає випадки визнання шлюбного контракту недійсним, якщо його умови ставлять одного із членів подружжя у надзвичайно невигідне матеріальне становище, порушують його права та інтереси. На вимогу такої сторони, за рішенням суду, окремі пункти угоди можуть бути визнані недійсними з підстав, встановлених Цивільним кодексом. Тут варто також залучитись допомогою юриста, незалежно від того, хто є ініціатором судового провадження.

Послуги сімейного юриста у Києві

      Як би там не було, ніколи не нехтуйте допомогою досвідченого сімейного юриста Світлани Приймак, яка не тільки зможе вирішити питання будь-якої складності в галузі права на користь свого Клієнта, а й захистить його повністю від неприємних наслідків розлучення, поділу майна подружжя, аліментів на дитину та спорів щодо визначення місцепроживання дитини. Звертайтесь, тим більше, що ціни на юридичні послуги знижено!





Інші статті сімейного юриста:

Більше статей по сімейному праву

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   По совету коллеги обратился за помощью к Светлане Михайловне по поводу оформления документов, необходимых для заключения договора дарения квартиры.
   Мне сразу дали исчерпывающую консультацию, а документы долго ждать не пришлось.
   Спасибо, приятно удивлен, что такая хрупкая девушка имеет столько сил, знаний, умения, высокой ответственности работать.
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій



-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:




Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)



Контактний телефон: Контактний Email: