• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Перерахунок ЄСВ у разі зміни класу професійного ризику виробництва у середині року

Новини права Перерахунок ЄСВ у разі зміни класу професійного ризику виробництва у середині року

    Як здійснити перерахунок єдиного внеску у разі зміни класу професійного ризику виробництва у середині року? Порядок нарахування і сплати єдиного внеску ...

    Як здійснити перерахунок єдиного внеску у разі зміни класу професійного ризику виробництва у середині року? Порядок нарахування і сплати єдиного внеску визначено статтею 9 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та розділом ІV Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, яка затверджена постановою правління ПФУ від 27.09.2010 р. №21-5 та зареєстрована у Міністерстві юстиції України 27.10.2010 р. за №994/18289.

    Згідно з п. 4.8 зазначеної Інструкції, у разі зміни у встановленому законодавством порядку класу професійного ризику виробництва платник на підставі отриманого повідомлення органу ПФУ за період з дати встановлення нового класу професійного ризику та розміру єдиного внеску самостійно здійснює перерахунок єдиного внеску.

    Самостійно обчислену суму внаслідок перерахунку (різниця між нарахованою сумою єдиного внеску за розміром, установленим раніше, та нарахованою сумою єдиного внеску за встановленим розміром за зазначений період) платник відображає у звіті про нараховані суми єдиного внеску, який подається ним за звітний період, у якому ним отримано повідомлення ПФУ (рядок 6.2 «донараховано єдиного внеску за попередні звітні періоди внаслідок збільшення класу професійного ризику виробництва» або рядок 7.2 «зменшено суму донараховано єдиного внеску за попередні звітні періоди внаслідок зменшення класу професійного ризику виробництва» таблиці 1 додатку 4 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого постановою правління ПФУ від 08.10.2010 р. №22-2 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 01.11.2010 р. за №1014/18309).

    Таким чином, у разі зміни класу професійного ризику виробництва, за період з дати його зміни слід визначити різницю між нарахованою сумою єдиного внеску за цей період та сумою нарахованого єдиного внеску згідно з новим класом професійного ризику виробництва. Ця різниця у разі збільшення розміру єдиного внеску перераховується платником на окремий рахунок ПФУ, відкритий для здійснення доплати за фондом нещасних випадків на виробництві, а у разі зменшення розміру єдиного внеску — повертається платнику з окремого рахунка, відкритого органом ПФУ для здійснення доплати за фондом нещасних випадків на виробництві.

    ПФУ


Обсуждаемая новость:
В Киеве на 8% вырос уровень заболеваемости гриппом

      В Киеве на 8% вырос уровень заболеваемости гриппом ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Очень признательна Светлане за быстрое и глубокое понимание проблемной ситуации в браке. Удобный и гибкий график приема оказался решающим в выборе специалиста. Приятно, что выбор оказался подтвержден профессиональным подходом. Рекомендую обращаться.
   Юлия К., Киев.
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: