• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Про відшкодування шкоди в порядку регресу

Судебные дела

    Суд по справі щодо відшкодування шкоди в порядку регресу

      Звісно, значно дешевше звернутись до приватного юриста, ніж до адвокатської колегії. Тому позивач ПрАТ, через представника юриста Світлану Приймак, звернулося до суду з позовом до відповідача та просить суд постановити рішення, яким стягнути на її користь з ОСОБА_1 ... грн. ... коп. страхового відшкодування, посилаючись на те, що у ... року між ОСОБА_3 та ПрАТ (надалі - позивач) був укладений Договір добровільного страхування транспортних засобів, за яким був застрахований транспортний засіб «...» з відповідним державним номерним знаком.

      Встановлено, що дана ДТП відбулася внаслідок порушення відповідачем Правил дорожнього руху України, чим вчинив правопорушення передбачене ст. 124 КУпАП, що підтверджується довідкою та постановою ... районного суду м. Києва від ... року.

      З метою визначення розміру збитку, завданого застрахованому транспортному засобу внаслідок ДТП, представником позивача адвокатом по адмінсправам Світланою Приймак, замовлено товарознавче дослідження транспортного засобу.

      Звітом з визначення вартості матеріального збитку, завданого власнику ТЗ №.../... від ... р. було визначено вартість збитку в результаті пошкоджень автомобіля “...”, що складає ..., ... грн., а відповідно до Калькуляції № ... від ... вартість відновлювального ремонту автомобіля «...» становить ...,... грн.

      В зв’язку із настанням страхової події, позивач виплатив ОСОБА_3 суму страхового відшкодування, що підтверджується на судовому засіданні платіжним дорученням.


      Таким чином, адвокатом Світланою Приймак, представником у суді були надані всі можливі докази по справі, на засіданні юрист підтримала позовні вимоги та грунтовно, юридичною терміналогією, пояснила суду ситуацію. Саме тому суд постановив рішення про задоволення позовних вимог.

      Враховуючи, що позовні вимоги підлягають задоволенню, то відповідно до ст. 88 ЦПК України, судові витрати понесені позивачем у вигляді судового збору та витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи підлягають стягненню з відповідача у виді судового збору в розмірі ... грн. та витрат на інформаційно – технічне забезпечення розгляду справи в розмірі ... грн.

      На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 10, 60, 88, 195, 208, 209, 212, 213, 214, 215, 218 , 223, 224-233 ЦПК України; Законом України “Про страхування”, ст. ст. 993, 1166, 1187, 1191 ЦК України суд вирішив позов, клієнта приватного юриста Світлани Приймак, Приватного акціонерного товариства, до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди в порядку регресу - задовольнити.

      Стягнути з ОСОБА_1 на користь Приватного акціонерного товариства «...» суму страхового відшкодування в розмірі ... грн.

      Стягнути з ОСОБА_1 на користь Приватного акціонерного товариства «...» витрати з оплати судового збору в розмірі ... грн., витрати з оплати інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи у розмірі ... грн.


      Таким чином, якщо Вам потрібний адвокат у Києві зокрема із питання щодо відшкодування шкоди в порядку регресу достатньо просто зателефонувати до юриста С.М. Приймак!

Цікаві справи судового юриста:

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Спеціаліст з великої букви, уже три справи вів за її керівництвом.
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: