• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Право власності на нерухоме майно: як отримати?

Статті на сайті

    Передача права власності на нерухомість може відбуватися кількома законними способами

      Так, основним способом передачі права власності є продаж нерухомості. Закон вимагає, щоб договір купівлі-продажу був складений у письмовій формі. Чому саме так? Зміна власником нерухомості, за законом, має бути зафіксована в державному реєстрі. Очевидно, що усні домовленості між сторонами неможливо реєструвати. Тому законодавство наполягає на письмовій формі. Для того, щоб максимально скоротити ймовірність порушення прав сторін, договір потрібно візувати у нотаріуса. Далі покупцеві потрібно буде звернутися до сімейного адвоката і зареєструвати договір. У момент реєстрації договору право власності переходить новому власникові нерухомості.


Власність через дарунок

      Наступний поширений варіант - дарування нерухомого майна. Його часто вибирають родичі: на відміну від варіанту з заповітом не потрібно чекати смерті власника, та й податкові збори у ряді випадків менші. Знову ж, договір дарування має бути укладений у письмовій формі. Так само, як і договір купівлі-продажу, він повинен бути спершу посвідчений підписом і печаткою нотаріуса, а потім внесений до реєстру. Правда, на відміну від попереднього договору, право власності переходить до нового власника відразу після того, як сторони отримають візу нотаріуса.

      Не менш поширений варіант: успадкування. Причому, неважливо, чи було написано заповіт або була організована черга за законом: спадкоємець в будь-якому випадку отримує право власності на частку майна спадкодавця. Звичайно, за умови, що він виконає всі обов'язки спадкоємця: звернеться до нотаріуса, заявить про вступ у спадщину, надасть всі необхідні документи і, нарешті, отримає у нотаріуса свідоцтво про право на нерухомість на підставі успадкування. Свідоцтво потрібно віднести до відповідних організацій, зареєструвати, і тільки після цього право власності на нерухомість переходить до спадкоємця. Проте, і у цьому випадку слід звернутись до адвоката за допомогою та юридичною консультацією, щоб оминути небажані бюрократичні процедури.


Право власності через договір довічного утримання

      Ще варіант: скласти договір довічного утримання. Як правило, такий договір укладається, якщо власник нерухомості потребує догляду і не має близьких родичів. Договір змісту також повинен бути складений у письмовій формі. Власник нерухомості може відписати будь-яку частину своєї власності. Договір точно так само потрібно завірити і зареєструвати. Право власності переходить до нового власника в момент реєстрації договору.

      Якщо нерухомість перебуває у власності держави, то передача права власності здійснюється шляхом приватизації. Право власності засвідчується відповідним свідоцтвом. Цей документ буде потрібно зареєструвати в органі приватизації, а не у нотаріуса. Власник повинен буде відзначитися і в БТІ.

Інші статті юриста:

Більше статей

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Прочитавши декілька юридичних сайтів, Ваш сайт для мене простий і зрозумілий, цікаві статті, головне не на замовлення, все стосується життєвих ситуацій. При чому таких, з якими неодноразово зустрічався. Багато чого є для себе почерпнути!
   А це-великий плюс, бо не потрібно зайвий раз ходити до юристів за консультацією. Я Ваш кумир. Вибачте, Світлана, якщо щось не те написав. Працюйте й так надалі! Успіхів вам!
   Борис
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: