• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Про визнання права власності на гараж

Судебные дела

    Суд по справі щодо визнання права власності на гараж

      Вашій увазі пропонується цивільна справа із приводу захисту права власності на гараж. Отже, ... року між позивачем та ОСОБА_2 по справі було укладено нотаріально посвідчений договір купівлі-продажу металевого гаража. В цьому договорі адресу гаража було помилково зазначено як № ... по вулиці в кооперативі по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів "Д." м. Києва". В дійсності за адресою "вул. ..." знаходиться в цілому ГБК "Д." і за цією адресою під своїми номерами розташовані належні членам цього кооперативу гаражі. Позивачем був придбаний гараж, що має порядковий номер НОМЕР_1 та знаходиться на території ГБК "Д. " по вул. Озерна ... в м. Києві. На момент підписання вищевказаного договору факт описки залишився непоміченим. Проте, минулого року, коли позивач вирішив подарувати цей гараж, виявилась дана проблема.

      Видана БТІ м. Києва довідка-характеристика від ... року, на підставі якої нотаріусом посвідчувався вищевказаний договір купівлі-продажу, не містила в собі номер гаражу - в ній зазначалось, що ОСОБА_2 є власником гаража по вул. ... у м. Києві. Але ця довідка була видана на підставі вищевказаного реєстраційного посвідчення № ... від ... року, згідно якого ОСОБА_2 був власником металевого гаража по вул. ... в ГБК "Д." ... району м. Києва.

      Позивач звернуся з заявою до Головного управління юстиції в м. Києві про виправлення помилки у вищевказаному договорі купівлі-продажу від ... року, проте позивачу було повідомлено про відсутність права виправлення помилок у посвідченому договорі та запропоновано звернутися до суду.

      Позивач звернувся до Оболонського районного суду м. Києва з заявою про встановлення факту, що гараж в договорі купівлі-продажу від ... року фактично є гараж в кооперативі по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів "Д.". Проте, ухвалою суду від ... року дану заяву було залишено без розгляду та роз'яснено право подачі позову, оскільки в даному випадку існує спір про право власності на цей гараж.

      Таким чином, позивач на даний час не має документу, який би засвідчував право власності позивача на гараж в ГБК "Д." по вул. ... в м. Києві.

      З урахуванням вищенаведеного, на підставі ст. ст. 15,16,92 ЦК України, позивач, в особі свого представника, праватного судового адвоката Світлани ПРИЙМАК, просить визнати за ним право власності на гаражний бокс площею ... кв. метрів в Кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів "Д."(ГБК "Д.") в ... районі м. Києві по вул. ....

      У судовому засіданні позивач та його представник позовні вимоги підтримали.

      Представник відповідача проти позову не заперечує, пояснивши, що дійсно позивач є власником гаражного боксу № НОМЕР_1 в ГБК "Д." по вул. ... в м. Києві, власником якого раніше був ОСОБА_2 по справі.

      Дослідивши докази по справі, суд встановив наступне.

      Адвокат звернув увагу суду на те, що згідно реєстраційного посвідчення № ... від ... року, виданого БТІ м. Києва, гараж по вул. ... в ГБК "Д." ... району був зареєстрований за ОСОБА_2 по справі, який був членом цього ГБК з ... року, сплатив повністю половий внесок за цей гараж. Згідно технічного паспорту від 02.08.199... року, складеного БТІ м. Києва, металевий гараж площею ... кв. м. по вул. ... в ГБК "Д." належав ОСОБА_2 по справі.

     ... року між позивачем та ОСОБА_2 було укладено договір купівлі-продажу металевого гаража, що був посвідчений .. Київською державною нотаріальною конторою р. № ... .

      Видана БТІ м. Києва довідка-характеристика від ... року, на підставі якої нотаріусом посвідчувався вищевказаний договір купівлі-продажу, не містила в собі номер гаражу - в ній зазначалось, що ОСОБА_2 є власником гаража по вул. ... у м. Києві.

      Позивач звернуся з заявою до Головного управління юстиції в м. Києві про виправлення помилки у вищевказаному договорі купівлі-продажу від ... року, проте позивачу було повідомлено про відсутність права виправлення помилок у посвідченому договорі та запропоновано звернутися до суду.

      Свідок ОСОБА_... по справі суду пояснила, що позивач дійсно придбав в її чоловіка ОСОБА_2 по справі металевий гараж в ГБК "Д.". Гроші за проданий гараж її чоловік отримав в повному обсязі. Після смерті її чоловіка вона прийняла спадщину і до спадщини її чоловіка цей гараж не входив.

      Відповідно до матеріалів спадкової справи до майна померлого ОСОБА_2 по справі спадщина була прийнята його дружиною ОСОБА_... по справі. До складу спадщини не входив гараж в ГБК "Д.".

      Відповідно до довідки БТІ м. Києва від ... року гаражний бокс в ГБК "Д." по вул. ... в ... районі м. Києва зареєстрований за позивачем на підставі договору купівлі-продажу від ... року, посвідченого ... Київською державною нотаріальною конторою р. № ...

      Оцінюючи зібрані по справі докази, суд вважає, що на даний час позивач не має належного правовстановлюючого документу на вищевказаний гараж, у позивача відсутня можливість отримати належний правовстановлюючий документ на вищевказаний гараж у позасудовому порядку, одночасно суд вважає, позивачем надані належні та допустимі докази належності йому на праві власності гаражного боксу площею ... кв. метрів в Кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів "Д."(ГБК "Д.") в ... районі м. Києві по вул. ... та права позивача повинні бути захищені в спосіб визнання за позивачем права власності на цей гаражний бокс в порядку ст.92 Цивільного кодексу України - позов є таким, що підлягає задоволенню як законний та обґрунтований.

      На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 10,57,58-60,212-215 Цивільного процесуального кодексу України, ст.ст. 15,16,92 Цивільного кодексу України, суд, вирішив позов задовольнити.

      Рішенням суду визнано за клієнтом юриста Світлани ПРИЙМАК право власності на гаражний бокс № НОМЕР_1 площею ... кв. метрів в Кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів "Д."(ГБК "Д.") в ... районі м. Києві по вул. ....

Цікаві справи судового юриста:

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   У будь-якому випадку - дякую всім, дійсно, нам було всім не легко досягти такого результату, а особливо Вам, Світлано Михайлівно.
   Й ніхто не сподівався, да що там, й мріяти не міг про те, що ви для всіх нас зробили! Будинок у дітей пречудовий. Сподіваюсь тепер на одне, що їх життя владнається й, накінець-то, вони заживуть для себе, дбаючи тільки про моїх онуків!
   Ви професіонал своєї справи, побільше б таких було.
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: