• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Парламент реформує виборче законодавство

Новини права Парламент реформує виборче законодавство

    Реформа українського виборчого законодавства, яка враховуватиме, зокрема, рекомендації ОБСЄ та інших міжнародних організацій, розпочнеться відразу після того, як Верховна Рада відновить роботу в нормальному режимі. Про це заявив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з главою міжнародної місії Бюро демократичних інститутів та прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ із спостереження за парламентськими виборами в Україні 2012 року Одрі Гловер.

      «Як тільки наш парламент розпочне нормальну роботу, ми зможемо провести роботу щодо змін до виборчого законодавства з урахуванням думок усіх місій спостерігачів, зокрема й місії ОБСЄ», — сказав глава уряду. Прем’єр додав, що під час розробки змін до виборчого законодавства будуть проведені консультації не тільки з парламентськими політсилами, а й з політичними партіями, не представленими у ВР, та громадськістю.

      Микола Азаров подякував представникам ОБСЄ, а також усім міжнародним спостерігачам за сприяння у проведенні Україною прозорих демократичних виборів. «Ми також удячні за ваші рекомендації за підсумками виборів. Результати виборів ще раз підтвердили прихильність українців до європейських демократичних цінностей», — сказав він.

      При цьому глава уряду підкреслив, що Україна продовжує реалізовувати економічні реформи, які відповідають європейським стандартам, а також реформи, направлені на розширення демократії, зокрема в рамках реалізації плану дій із укладання Угоди про асоціацію з ЄС.

      Водночас Прем’єр-міністр зазначив, що Україна зацікавлена в активізації діалогу з ОБСЄ: «Наші зустрічі вже стали доброю традицією. Я впевнений, що вони триватимуть, адже Україна головує в ОБСЄ і ми зацікавлені в постійному активному діалозі з представниками організації».

      Як повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів, глава уряду запевнив, що Україна під час головування в ОБСЄ в 2013 році займатиме збалансовану позицію при розгляді найбільш гострих питань порядку денного. За його словами, основними пріоритетами будуть комплексні заходи, направлені на врегулювання придністровського конфлікту, забезпечення енергетичної безпеки, протидію торгівлі людьми, імплементацію проектів із знищення надлишкових запасів зброї тощо.

Источник: Урядовий Кур'єр


Обсуждаемая новость:
В новом УПК нашли риски для сохранения банковской тайны

      В новом УПК нашли риски для сохранения банковской тайны ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Світлана Михайлівна, Ви мали рацію і цього разу! Від 3 до 6 (!) місяців! І це було сказано з такою зловтіхою! Я просто викинув гроші і половину дня.
   Назвіть мені суму авансу, я сплачу і ми починаємо працювати, зайвий раз переконавшись у Вашій підтримці
   Сергій
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: