• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Автоадвокат, юридична допомога при ДТП.

Статті на сайті

    У роботі приватного київського юриста витрати, які Ви витратите на неї можливо стягнути з відповідача. Ціни реальні, складаються зі сформованих на території Києва на юрпослуги в галузі ДТП.АвтоадвокатУ місті Києві щодня відбувається приблизно десятки ДТП, кожні 5-10 хвилин в місті стикаються автомобілі, відбувається наїзд на пішоходів.

Найбільш часті причини ДТП

    Багато горя і бід після своїх бездумних, «необережних» дій залишають п'яні, лихачі, нахабні й безкультурні як у житті так і на дорозі водії, які не цінують ні свою, ні чуже життя, ні здоров'я інших людей.

ДТП призводить до втрат матеріального та морального характера

     Ми не говоримо про те, скільки часу і нервів необхідно для того, щоб перемогти інспектора ДПС, страхову компанію і переконати суд у своїй правоті. Це можливо тільки за допомогою професіонала-юриста по ДТП, який спеціалізується в даній області або впливового родича.
    Але за все треба платити! Таке твердження стосується також допомоги юриста. У роботі приватного київського юриста Світлани Михайлівни витрати, які Ви витратите на неї можливо стягнути з відповідача. Ціни реальні, складаються зі сформованих на території Києва на юрпослуги в галузі ДТП.
     Велика кількість автомобілістів, зіткнувшись з відшкодуванням збитків (компенсацією збитків), співробітниками страхових компаній та працівниками ДАІ, губляться в різноманітті норм цивільного та адміністративного судочинства.
     Постраждалі в ДТП підписують порожні протоколи, роздають розписки, паспортні дані, і, в підсумку, не отримують відшкодування реального збитку і неотриманих доходів (упущена вигода, це окрема тема не в рамках даної статті, в певних випадках стягується з винуватця).
Автоюрист

     Приватний юрист Світлана ПРИЙМАК спеціалізується на наданні юридичної допомоги, як автолюбителям так і професіоналам. Ось вже 10 років вона на ринку юридичних послуг в області дорожньо-транспортних пригод, оспорювання відмов та анулювання реєстрації ТЗ, незаконних та необгрунтованих штрафів, які накладаються на водіїв та посадових осіб, невиплат з різних причин страховими компаніями страхових відшкодувань матеріального шкоди або занижених виплат. ЇЇ досвід роботи з справами по ДТП, вражає.

     Види послуг, які може запропонувати приватний юрист по ДТП Світлана Михайлівна:
     - збирання доказів у ДТП;
     - дача правових консультацій автовласникам;
     - складання запитів, скарг, заяв;
     - представлення інтересів у ДАІ, суді у цивільних справах;
     - захист в адміністративних, кримінальних справах;
     - ведення будь-яких справ по ДТП.

Інші статті юриста:

Більше статей

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Уважаемая Светлана!
   Спасибо за ответ! Понимаю, что ситуация не лёгкая, но ведь закон должен быть справедливым! Ведь я же не претендую на что-либо нажитое им, если б оно было-совесть не позволит, а бессовестные живут припеваючи и прикрываются законом,где справедливость? При оформлении договора купли-продажи деньги передала мне моя мама,свидетели-продавцы квартиры,это не учли? Пожалуйста, ответьте, когда можна к Вам попасть на прием.
   Наталья ВИНОКУРОВА
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: