• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Що робити якщо пред'явлено позов про стягнення коштів?

Статті на сайті

    Квартири, машини, весілля, меблі, побутова техніка - часом це необхідно людині вже зараз, негайно. Але, допустимо, зараз грошей на придбання таких бажаних та необхідних покупок немає. І тоді на допомогу приходить кредит власною персоною.     Добре, якщо фінансовий стан Позичальника протягом усього терміну кредитування стабільно і дозволяє погасити заборгованості за кредитом і відсотками. Але далеко не завжди буває так, як хочеться. Як говоритися, людина припускає, а Бог розпоряджається. Всяке трапляється: звільнили, забрали в армію, замучила хвороба ... Ви повинні знати, що у цих випадках банк повинен дати вам відстрочку. Але кредитна організація не йде вам на поступки? Вихід: дзвоніть мені і я прийду до Вас на виручку!

Стягнути борг з поручителя

    Ще одна задоволена неприємна ситуація, коли банк або кредитна організація пред'являє Вам позов, як поручителя. Перш за все, слід посетити будь-яку юридичну консультацію. Нагадаємо, що виступити в ролі поручителя - значить, взяти на себе відповідальність за платоспроможність позичальника. Але чи можна якось убезпечити свої фінанси? І що можна зробити, якщо позичальник раптом втратив платоспроможність?

Коли припиняються обов'язки поручителя?

   Якщо ви все ж поручилися за кого-небудь, корисно знати, коли ж припиняться ваші зобов'язання. Цивільний кодекс передбачає ряд підстав для цього. Якщо Ваші права порушуються, то Вам необхідна кваліфікована юридична допомога. Я знаю, як врятувати Ваш бізнес, майно і гроші. Знаю, як протистояти несумлінним банкам.

   Ох, вже цей овердрафт
   Уявіть таку ситуацію. Банк надав клієнтові кредит (у вигляді доступного овердрафту на кредитній карті). Юридично кредит оформлений не був, клієнт не був проінформований і ніяких зобов'язань по його обслуговуванню не підписував. Клієнт кредитом скористався - зняв всі доступні за овердрафтом кошти. Про те, що це кредитні кошти, він не знав - припускав, що це дебетова частина рахунку. Через якийсь час, банк направив клієнту листа з вимогою погасити заборгованість за кредитом (відсотки). Чи правомірно? Ні! Юрист по кредитним справам

Звернення до юриста по кредитним справам - єдиний розумний вихід

   На жаль, зараз почастішали випадки, коли недобросовісні співробітники банку з особистої зацікавленості спеціально затягують підприємства в кредитну лінію (овердрафт). Що робити? Відповідь очевидна: скористатися послугами професійного сімейного адвоката.

   Я допоможу Вам відстояти свої права! Телефонуйте!

Інші статті юриста:

Більше статей

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Со своей стороны рекомендую юридического консультанта Светлану Приймак как надежного партнера в решении юридических и инжиниринговых вопросов.
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: