Порада: Як правильно вибрати ЮРИСТА?!
Вибір ЮРИСТА є дійсно не простим завданням. Думка грунтується на особистих спостереженнях практикуючого юриста. Досить часто можна почути запитання: «Як вибрати ЮРИСТА? Який ЮРИСТ краще?». Вибір ЮРИСТА є дійсно не простим завданням. Думка грунтується на особистих спостереженнях практикуючого юриста.
Юрист, який подобається всім клієнтам
Універсальний ЮРИСТ на всі випадки життя, це можливо, хоть дуже нелегко прийдеться в пошуках. А також залежить від того як часто-густо вів на практиці ЮРИСТ дану категорію справ, а саме про ту справу говоримо, з якою Ви шановний читачу звернулися до нього.Дорогий чи дешевий юрист
Наприклад, для вирішення простого питання не завжди потрібний кваліфікований (галузевий) , а отже «дорогий» ЮРИСТ. Іноді для отримання кваліфікованої консультації достатньо звернутися до фахівця, в якого достатньо високий рівень знань в даній категорійності справ (не початківця). Окремо практикуючий ЮРИСТ, як правило, береться працювати з будь-якою категорією справ тим більше, якщо він оказує послуги сімейного юриста. Це не завжди виправдано, оскільки все знати не можливо, розібратися можна у будь-якій ситуації, але часу можна втратити багато, а час, як говориться – гроші.- Можна виділити наступні критерії при виборі юриста. Юрист може працювати сам по собі, бути членом Союзу юристів України, бути Колективними членами Союзу (трудові колективи юридичних установ і організацій) та інші колективи, які займаються правовою діяльністю. В юридичних установах та організаціях відбувається диференціація за категоріями справ. Тобто кожен вибирає свій напрямок (цивільні, кримінальні, адміністративні, податкові, сімейні, соціальні, трудові) та інш., таким чином займаючи той чи інший сегмент ринку юридичних послуг.
Який юрист добрий
Суб'єктивні думки громадян, які зовсім необґрунтовані, та нічим не підтверджені, зазнали на собі всі тяготи судових позовів, наївно вважають, що в усьому винен юрист. Хоча тут можна зробити застереження, на те, ким поширюються ці чутки. Особливо критично треба відноситься до думки правоохоронних органів (думка працівників міліції, суду, прокуратури), оскільки першочерговою метою перерахованих відомств є не допомога громадянам, а якнайшвидший розгляд тієї чи іншої справи. Даним відомствам вкрай не вигідна участь у справі грамотного сімейного адвоката, тому, як правило, пропонують «свого», «кишенькового» ЮРИСТА. Не рідко виявляється, що нав'язується (наполегливо пропонують) ЮРИСТ, у минулому був працівником тих же правоохоронних органів. Як такий ЮРИСТ може підвести (не допомогти) своїх колишніх товаришів по службі, колег?- Зовнішній вигляд. Багато юристів слідують постулатам юридичної деонтології. Зовнішній вигляд може сказати про внутрішню організованість самої людини, а отже організованість та професійність в роботі.
- Відсутність білої сорочки, костюма, краватки, ділового портфеля не має переважаючого значення, але загалом юрист повинен слідувати постулатам юридичної деонтології. Одяг має значення, як то - в якому юрист стані, чи охайний має вигляд, чи притримується юрист класичних варіантів одягу.
Інші статті юриста: