• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
  • статья адвоката по наследству
  • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
  • отзыв про адвоката по банковскому спору
  • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
  • адвокат помогла с решением земельного вопроса
  • обращение к оппонентам
  • отзыв про юриста по наследственному делу
  • скидку на юридические услуги адвоката
  • отзыв об адвокате по наследственному делу
  • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
  • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
  • статьи и публикации частного адвоката
  • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Розділ майна подружжя до та після розлучення

Статті на сайті

    Як правило, розділ майна проводиться за принципом рівності часток подружжя. Проте у ряді випадків можна не дотримуватися цього правила
      Навіть, якщо дружина не працювала, а перебуваючи на забезпеченні чоловіка, вела господарство, брала участь в ремонті, виховувала дітей, створювала сприятливі умови для проживання всієї сім'ї - вона в обов'язковому порядку має право на частину спільно нажитого майна.

      Отже, як вже було зазначено на самому початку даної статті, усі пари, що розлучаються, стикаються з серйозною проблемою - розділом майна. Мало хто знає, що провести розділ майна можна відносно безболісно: для цього потрібно лише скористатися допомогою досвідченого юриста. При розлученні розділ майна подружжям відбувається не тільки у добровільному порядку, але й в суді. Саме тому, хотілося б звернути увагу на залучення до справи сімейного адвоката, який щоденно вирішує подібні питання і, безперечно, зможе надати Вам дієву юридичну допомогу. Обидва члени подружжя мають надати адвокату свої аргументи щодо якогось предмета, нерухомого або рухомого майна, фінансових коштів. Законом України передбачено, що право на володіння власністю мають обоє з подружжя в тому випадку, якщо майно було придбано вже перебуваючи у шлюбі.

      Спільним називається будь-яке майно, якщо воно було придбано під час шлюбу. Вважається, що всі доходи сім'ї належать обом членам подружжя: навіть, якщо працював тільки один, то другий принаймні вів господарство. Тому будь-яке майно, яке було придбано на спільні гроші, можна назвати спільним.


Майно можна розділити до розлучення

      Для того, щоб поділити майно, необов'язково чекати розлучення. У деяких випадках один з подружжя може вимагати розділу без розлучення для того, щоб мати можливість забезпечувати себе і піклуватися про потреби дітей та інших утриманців. Проте, про це можна дізнатись на юридичній консультації у адвоката.

      Якщо майно було придбано до шлюбу, воно називається особистим. Як правило, приватне майно не ділиться. Все ж таки в деяких ситуаціях таке майно можна визнати загальним, після чого розділити. Таке можливо, наприклад, якщо під час шлюбу майно стало значно дорожче завдяки зусиллям дружини, наприклад, якщо чоловік до весілля володів розбитою машиною, а дружина на свої кошти, або завдяки власним зв'язкам її відремонтувала, то автомобіль, за допомогою сімейного адвоката, можна визнати об'єктом спільної власності: при розділі майна дружина може розраховувати на компенсацію.


Поділ майна подружжя 50 на 50

      Загальне правило розділу майна - кожна особа отримує половину. У приватних випадках та за допомогою адвоката по сімейним справам можна відійти від цього принципу. Так, якщо один з подружжя ставився грубо до іншого, то останній може вимагати збільшення своєї частки в якості моральної компенсації. Якщо один з подружжя пропив, чи програв частину майна, зіпсував його і так далі, то при розділі він отримає набагато меншу частину, ніж постраждалий партнер. Якщо в сім'ї є діти, то член подружжя, з яким вони будуть постійно проживати, отримає трохи більшу частину. Таких випадків може бути багато, досвідчений адвокат зможе не тільки довести на користь свого Клієнта те, що його частка у спільному майні подружжя має бути більшой, а й заволодіти найкращоб частиною від майна.

      Найкраще, якщо подружжя саме вирішить, які речі кому дістануться, складе угоду і втілить її в життя. Практика показує, що таке трапляється вкрай рідко, особливо, якщо до складу майна входить нерухомість або інші дорогі об'єкти. Тому найчастіше подружжя звертається за послугами сімейного юриста та до суду з позовом про розділ майна. Позов приймуть, якщо після розлучення пройшло більше трьох років, проте можна зіштовхнутись із питаннями пропуску строку позовної давності.


Поділ майна подружжя: дієва допомога адвоката

      Якщо Ви бажаєте розділити спільно нажите майно, але виникають труднощі із цим питанням або воно офіційно воно належить родичам чоловіка/дружини - це вельми проблематично, але можливо зробити, якщо є вагомі аргументи і докази того, що один з подружжя вкладав власні кошти або фінанси своїх рідних в нерухомість, оформлену на ім'я третьої особи. Якщо прийти до спільного знаменника в доброзичливому діалозі не виходить, я, як досвідчений юрист - адвокат по сімейним справам, допоможу скласти і подати в суд позов про розподіл майна, де навіть це спірне питання буде розглянуто суддею, а я, як Ваш довірений адвокат зможу відстояти інтереси свого клієнта, представивши суду беззаперечні аргументи на Ваш захист.
      У справах щодо розподілу майна адвокат - головний помічник і порадник, який допоможе позивачеві або відповідачеві по судовій справі завершити справу на користь свого потенційного Клієнта. Завбачливі люди, прораховують своє життя наперед ще до того, як в будинку пролунає слово "розлучення", приходять до мене на консультацію з розподілу майна просто для перестраховки. Так, так, Ви все правильно зрозуміли, розділити майно подружжя може і без розлучення. На мою думку, як адвоката, цей варіант набагато доречніший, ніж будь-який інший. Оформити шлюбний договір, в якому буде чітко вказано, де і чия частка спільно нажитого майна знаходиться, хто є її власником, передбачить збереження родини. А найголовніше, в таких випадках не постраждають діти, адже їх інтереси також вказуються в мирному договорі. Проте, як би там не було, при вирішенні майнових питань завжди звертайтесь за консультацією адвоката. У будь-якому разі, саме я, як спеціаліст у питанням поділу спільно нажитого майна у шлюбі, надам повну правову оцінку Вашій ситуації та підкажу шляхи вирішення саме Вашого питання.





Інші статті юриста:

Більше статей

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   До консульства добрався, нарешті, минулого тижня (записуватися треба було майже за 4 місяці) - штамп той злощасний анулювали і поставили на консульський облік.
   Так що все закінчилося з цією справою благополучно. Так що спасибі Вам, Світланочко велике. Ви, дійсно, найкраща, й не лише зовні!
   Ви найкращий спеціаліст у своїй справі!
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій



-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:




Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)



Контактний телефон: Контактний Email: