• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Укладання фіктивного шлюбу та подальші наслідки

Статті на сайті

    В останні роки соціум став вважати, що «несправжній» шлюб це щось нове і сучасне.

      Як досвідчений сімейний юрист нагадаю, що Декларація прав громадянина у статті 16 частини 1 говорить, що всі особи, які досягли 18 років, можуть вільно засновувати сім'ю й одружитися.

      Всі люди живуть по-своєму. Деякі сім'ї живуть щасливо довгі роки, деякі розводяться й користуються допомогою юриста. А є пари, які розписавшись, ніколи не живуть під одним дахом. Це відбувається з причини, коли заміжжя вимагають обставини, а не почуття. У суспільстві подібні подружжя вважають «фіктивними».

Несправжній шлюб це щось нове і сучасне

      В останні роки соціум став вважати, що «несправжній» шлюб це щось нове і сучасне. Однак подібна думка - помилкова. Такі шлюби були поширені в середині століття, коли дворянину не можна було одружуватися з простолюдинкою.

      Але любові, як говориться, всі віки і верстви населення покірні, тому шлюби укладалися між гідними за рангом людьми, які часто не відчували один до одного симпатії, а швидше, навіть, навпаки.

      Були випадки, коли і з простолюдинки робили дворянку. Відбувалося це за рахунок її заміжжя. Підбирався знатний дворянин, якого підкуповували золотом і видавали дівчину заміж. Простачка ставала дворянкою за рахунок її іменитого чоловіка. Фіктивний чоловік теж був у вигоді, так як отримував, зазвичай, неймовірну суму золотом. А дворянин отримував нову фаворитку. Таким чином, жодне правило тих засад не було порушено.

Навіщо вступати в фіктивний шлюб

      Зараз майже всі «фіктивні» шлюби укладаються тільки для того, щоб одна сторона отримала візу за кордон на постійне проживання. Це необхідно, щоб пізніше набути громадянство тієї чи іншої країни. Зрозуміло, що вся ця махінація вимагає чималих грошей, замовлення послуг сімейного юриста і зв'язків. В основному українки виходять заміж за американців і жителів Європи. Українці ж бажають взяти в дружини громадянок арабських країн.

      З боку юриспруденції, фіктивний шлюб - заміжжя, укладене без наміру створити сім'ю. Такі шлюби суд визнає недійсними. Так само фіктивним визнається шлюб, укладений з метою збагачення одного з подружжя. Ну, звичайно ж, будь-який шлюб має на меті якусь вигоду, навіть, якщо його укладали люди, які кохають один одного. Все залежить від того, які б риси характеру хотіли б бачити у своїх половинок. Хтось шукає чоловіка багатого, красивого, розумного, а комусь достатньо нехай і мало забезпеченого, але люблячого чоловіка.

       

      Фіктивний шлюб не має на увазі виконання обов'язків та наявність прав кожного з подружжя, як при укладенні цього шлюбу. Якщо під час такого шлюбу було придбане майно не справжнім подружжям, то розподіляється воно між ними по частковій частини вкладення кожного.

      Розмір їх частки залежить від розміру вкладення кожного в придбання майна. При цьому розглядається також участь не тільки фінансова. Якщо дружина отримувала аліменти на утримання дитини від людини, з якою перебувала у минулому у фіктивному шлюбі, то такі гроші підлягають поверненню.

      Крім того, на юридичній консультації адвокат розповість про те, що партнер, який вселився в квартиру другого з подружжя у зв'язку з укладенням між ними фіктивного шлюбу, не має права проживати там і може бути виселений. Якщо при реєстрації фіктивного шлюбу один із подружжя змінив своє прізвище, вважається, що ця зміна не достатньо юридично обгрунтована, і є недійсною.

Інші статті юриста:

Більше статей

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Я всегда рекомендую частного юриста своим клиентам, а при необходимости с удовольствием к ней обращаюcь и как частное лицо. Так как знаю, что в первую очередь, все частники беспокоятся о своём иммидже, о том, как будут к ним относиться постоянные клиенты, поэтому выполняют работу максимально качественно.
   И я не ошибся в собственных рассчетах. Так Светлана Михайловна полностью подтвердила то, о чем я знал. Мои друзья просто в восторге проделанной ею работой по оформлению наследства.
   Благодарны. Так держать, Светлана Михайловна! Вы - лучшая!!!
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: