• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Як з'єднати себе узами шлюбу з іноземцем?

Статті на сайті

    Вийти заміж за людину іншої національності в нашій країні- досить звичне явище. Як з'єднати себе узами шлюбу з іноземцем?

      Вийти заміж за людину іншої національності в нашій країні- досить звичне явище. Це не дивно, оскільки у нас в країні дуже багато емігрантів. Багато дівчат, навіть, погоджуються поїхати хоч за моря й океани в пошуках свого щасливого квитка.

      Другий Закон України «Про статус іноземних осіб та осіб без певного громадянства» говорить, що іноземці рівні в усьому з громадянами країни. А Сімейний кодекс говорить нам, що іноземцям для одруження потрібно виконати подібні дії, як і громадянам країни.

 

      Єдине, чим відзначиться реєстрація з іноземцем, так тим, що йому доведеться замість паспорта (для громадянина України), подати в РАЦС цілий ряд документів різної спрямованості. Не слід забувати, що існують різні нюанси при реєстрації шлюбу з різними іноземцями про які можна дізнатись подробніше замовивши послуги сімейного адвоката. Приміром, якщо розписуватися з французом або італійцем, то необхідно знати, як у тій чи іншій країні реєструють шлюб. Краще зробити це, щоб він був дійсним і за кордоном.


Юридичні, національні та релігійні звичаї країн

      Не забувайте враховувати, крім юридичних, національні та релігійні звичаї країн. Це необхідно, щоб у разі, коли ваш майбутній чоловік мусульманин, щоб не виявилося, що у нього на батьківщині є ще десять жінок. А якщо ви надумаєте розлучитися з таким чоловіком, то діти залишаться з ним, так вже прийнято в його країні.

      Звичайно ж, кожна країна має свої порядки, і, в будь-якому випадку, при заміжжі з іноземцем можуть виникнути проблеми з документацією, які можуть стосуватися і ваших дітей, тому й доречна послуга юридична консультація. Варто врахувати, що в багатьох країнах діти залишаються з батьком при розлученні батьків, так як чоловік найчастіше більше заробляє, а відповідно може дитині надати гідне проживання.

Інші статті юриста:

Більше статей

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   По совету коллеги обратился за помощью к Светлане Михайловне по поводу оформления документов, необходимых для заключения договора дарения квартиры.
   Мне сразу дали исчерпывающую консультацию, а документы долго ждать не пришлось.
   Спасибо, приятно удивлен, что такая хрупкая девушка имеет столько сил, знаний, умения, высокой ответственности работать.
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: