• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
  • статья адвоката по наследству
  • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
  • отзыв про адвоката по банковскому спору
  • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
  • адвокат помогла с решением земельного вопроса
  • обращение к оппонентам
  • отзыв про юриста по наследственному делу
  • скидку на юридические услуги адвоката
  • отзыв об адвокате по наследственному делу
  • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
  • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
  • статьи и публикации частного адвоката
  • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Хто шукатиме газ та нафту в Україні?

Новини права Хто  шукатиме  газ та нафту в Україні?

    ПЕРСПЕКТИВИ

      Геологорозвідувальна галузь нашої держави переживає нелегкі часи

      Сьогодні Україна переживає справжній бум, пов’язаний з пошуками та перспективою розробки покладів нетрадиційного, зокрема сланцевого, газу. Вже підписано угоду про розподіл продукції (УРП) з компанією Shell про пошук та видобуток газу на Юзівській площі. Завершується підготовка підписання угоди з компанією Chevron щодо Олеської площі. Готуються угоди щодо УРП на Чорноморському шельфі. Загалом, уряд зробив усе можливе і неможливе для того, щоб міжнародні компанії з інвестиціями та новими технологіями прийшли в Україну. Тепер треба переходити від слів до діла.

      Реалізація великих проектів з пошуку та видобутку сланцевого газу передбачає проведення масштабних геологорозвідувальних робіт, більшу частину яких могли б виконувати українські геологорозвідувальні підприємства. Це тисячі робочих місць, впровадження нових технологій, багатомільйонні інвестиції. Але, на жаль, вітчизняні компанії можуть залишитися на узбіччі сучасних процесів. Передовсім це пов’язано з катастрофічним станом підприємств, що надають геофізичні послуги, та й взагалі української геології.

      Як відомо, проведення геологорозвідувальних робіт — це перший крок на шляху до видобутку нафти та газу. Тому від якості геологорозвідки залежить майбутня розробка родовищ. Не таємниця, що видобувні компанії дуже скрупульозно ставляться до вибору підрядників з геологорозвідки і ставлять перед ними чіткі вимоги, що дає змогу уникнути значних фінансових витрат у майбутньому. Це передусім відповідність міжнародним критеріям, які сьогодні існують у розвинених країнах.

      Тому великі міжнародні компанії, що починають масштабні проекти в Україні, стоять перед непростим вибором: чи залучати до пошуку нафти і газу українські компанії, чи запрошувати в Україну закордонні геофізичні компанії. Звичайно, послуги українських геологів коштують дешевше, а знання, розуміння і обізнаність з місцевою геологією дають їм перевагу перед зарубіжними колегами. Та чи зможуть українські підприємства надавати необхідні послуги?

      Знайомство зі станом геології в Україні викликає більше запитань, ніж відповідей. Не кращі часи переживають державні підприємства. Це насамперед «Укргеофізика», найбільша організація з проведення геофізичних робіт на нафту, газ в Україні. Маючи більш ніж 50-річний досвід, останніми роками підприємство значно скоротило обсяг робіт через брак замовлень. Це саме можна сказати і про підприємство «Укргазпромгеофізика», що входить у структуру ПАТ «Укргазвидобування». Втрата кадрів, проблеми з оновленням техніки — це тільки частина проблем, з якими доводиться виживати державним компаніям. Щодалі важче конкурувати з приватними компаніями, які мають доступ до сучасних технологій.

      Та навіть і приватні компанії опинилися в скрутному становищі. Наприклад, колись провідне підприємство з геологопошукових робіт — ПАТ «Геофізична компанія «Надра» — сьогодні опинилося на межі банкрутства. Як повідомляють в агентстві УНН, відповідно до опублікованих в «Реєстрі судових рішень» справ, кілька компаній, що входять у концерн «Надра», зазнають фінансових ускладнень.

      Нестача замовлень, як наслідок — простої в роботі, затримки заробітної плати, незадоволення персоналу та плин кадрів, — це буденне сьогодення української геофізики.

      Не бракує проблем в іншої української компанії — «Вікоіл Лтд». Володіння сучасними технологіями їй також не допомогло. Через нестачу замовлень компанія була вимушена звільнити майже 20% співробітників та оголосити простій, який триває другий місяць поспіль.

      Все це діється на тлі численних вояжів в Україну іноземних конкурентів — варто зазначити появу в київських офісах видобувних компаній топ-менеджменту CGG, всесвітньо відомого геофізичного велетня.

      Тож можна передбачити, що вітчизняні геологи виявилися не готовими на належному рівні зустріти прихід в Україну таких міжнародних нафтогазових компаній, як Shell, Chevron, Exxonmobil, Eni та інші.

Источник: Урядовий Кур'єр






Обсуждаемая новость:
Парламент может рассмотреть «декриминализацию от В.Януковича» сегодня, - В.Литвин

      Парламент может рассмотреть «декриминализацию от В.Януковича» сегодня, - В.Литвин ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Спасибо Вам большое за бесплатную помощь, Светлана Михайловна. Ответили на все мои вопросы, теперь буду действовать так, как вы мне подсказали. А документы доверю вам.
   Подскажите, когда лучше с вами встретиться.
   Светлана Васильевна
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій



-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:




Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)



Контактний телефон: Контактний Email: