• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Фактична та юридична адреса

Юридические адреса

        Взагалі законодавець не розділяє понять «фактична адреса» або «юридична адреса». У законодавчих актах вживається «місцерозташування юридичної особи» та його наявність є обов'язковою умовою для реєстрації суб'єкта підприємницької діяльності. При цьому часто при реєстрації вимагають у заявці, крім, власне, адреси за якою фірма реєструється, вказати також і фактичне місце перебування. Але для тих, у кого ці дані різняться - це не вихід, тому що вся кореспонденція з контролюючих органів все одно буде приходити на офіційно вказану і закріплену за юридичною особою адресу.
    Якщо так вийшло, що підприємець не хоче світити перед податковими органами реальну адресу своєї діяльності (це може бути з різних причин - фактичний офіс ще не має статусу нежитлового приміщення, бажання співпрацювати з конкретною податковою інспекцією міста і т.п. ), або її взагалі немає, то можна купити юридичну адресу без посередників. Чому саме без посередників? Та тому, що придбати юридичну адресу або повністю офіс у власника набагато вигідніше в матеріальному плані і в плані ведення подальшої діяльності.

    По-перше, не потрібно переплачувати за посередницькі послуги, по-друге, посередник не завжди має реальну інформацію про майно, що продається адресату. У другому випадку великий шанс стати «Щасливим» власником адреси з «чорного списку» податкових служб.
    Так як основна мета придбання юридичної адреси - це зв'язок з контролюючими органами, звертати увагу слід тільки на ті пропозиції, які містять в собі гарантоване поштове обслуговування. Тобто власник бере на себе обов'язки з отримання та своєчасної передачі за вказаною адресою всієї кореспонденції клієнта. Крім того, надійна юридична адреса значить, що в разі раптового вторгнення податкової перевірки на предмет реального знаходження виконавчого органу юридичної особи за вказаною адресою, там підтвердять, що така фірма дійсно існує і здійснює діяльність саме за цією адресою. В іншому випадку, на голову підприємця зваляться чималого розміру штрафи.

    Купити юридичну адресу можна як на тривалий так і на короткий терміни (від 1 місяця). Останній варіант ідеально підійде, якщо на момент реєстрації фірми ще немає офісного приміщення, але незабаром воно має з'явитися. Потім місце розташування юридичної особи можна буде змінити на реальний.
    І ще - не кидайтеся на пропозиції про продаж юридичних адрес за зниженими цінами - це напевно учасники «чорних списків». Попит в цій сфері досить великий і власнику просто немає сенсу безпідставно занижувати вартість.

    У своєму діловому, і, здавалося б, настільки детермінованому житті, ми дуже часто користуємося терміном, якого в законодавчій базі нашої країни просто не існує. І термін цей - «юридична адреса» - визначає адресу юридичної особи, тобто місце, де «прописаний» представницький і виконавчий орган будь-якої організації.
    Для чого необхідна юридична адреса, знають усі, хто хоч раз у своїй практиці зустрічався з питанням реєстрації юридичної особи. Знають про це і студенти юрфаку. Ця адреса використовується для визначення місцезнаходження будь-якої організації або компанії, при цьому вона зафіксована у статуті цієї організації, будучи обов'язковою умовою того, що податкова інспекція погодиться провести реєстрацію такого суб'єкта.

    Вирішивши створити власну справу, потрібно починати з малого, а саме з державної реєстрації своєї компанії. Відразу ж постає питання, чи можна провести реєстрацію такої організації використовуючи адресу прописки власника, тобто організатора цієї юридичної особи. У сенсі законодавства нашої країни - відповідь буде негативна, але на практиці іноді такі випадки зустрічаються.

    Справа в тому, що Цивільний Кодекс України дозволяє реєстрацію юридичної особи за місцем реєстрації свого засновника тільки в тому випадку, якщо на момент реєстрації це приміщення переведено у нежитлове. І якщо практика покаже, що реєстрація за місцем проживання пройшла успішно, все ж радіти рано, адже співробітники податкової міліції в будь-який момент можуть прийти до вас у квартиру з перевіркою.
    Реєстрація Вашої компанії не є єдиною причиною необхідності юридичної адреси. Цей атрибут є обов'язковим і при відкритті банківського розрахункового рахунку, за допомогою якого будуть відбуватися всі грошові операції. А також пересилання важливої документації.

    У силу цих двох, та й не тільки цих аспектів, Вам необхідно замислитися над тим, що юридична адреса створеної Вами справи є не звичайною формальністю, а дуже важливою, з точки зору і іміджу, і проблем з податковою інспекцією. І, придбавши дорогу юрадресу, Ви повинні розуміти, що цим створюється майбутній успіх вашої компанії з відповідною відсутністю проблем з державними органами.

    Разом з тим така юридична адреса буде гарантією того, що компанія, продає Вам таку послугу, не є шахраєм, а її клієнти - законослухняні і шановні компанії.

     Уже сегодня можем предложить Вам надежный:

newsюридический адрес в Голосеевском районе
newsюридический адрес в Оболонском районе
newsюридический адрес в Подольском районе
newsюридический адрес в Шевченковском районе
newsюридический адрес в Святошинском районе
newsюридический адрес в Печерском районе
newsюридический адрес в Соломенском районе
newsюридический адрес в Днепровском районе
newsюридический адрес в Дарницком районе
newsюридический адрес в Деснянском районе
newsюридический адрес в Борисполе
newsюридический адрес в Вышгороде
newsюридический адрес в Вишневом
newsюридический адрес в Макарове
newsюридический адрес в Ирпене
>
Дізнайся більше про юридичні адреси, читай також:

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Свєточка, велике спасибі Вам за швидку й докладну відповідь! Багато в чому вона мені допомогла та зіграла важливу роль при вирішенні питання з податковою. Не впевненний, на що обернулася б ситуація без Вашої дієвої допомоги.
   Наразі, документи підготовив належним чином, справи пішли на краще. Сподіваюсь на подальшу співпрацю. Хотілося б також побажати Вам успіхів на майбутнє та багато вдячних клієнтів! Поважаю! Михайло Васильович!
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: