• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Перевірка юридичної адреси

Юридические адреса

        Останнім часом податкові інспекції особливо ретельно контролюють ринок юридичних адрес і з особливим завзяттям виявляють «недобросовісні» підприємства. У першу чергу під їх інтерес потрапляють підприємства з «підозрілими» юридичними адресами, і для їх виявлення у податківців існує кілька спеціальних способів перевірки, знаючи про які можна запобігти небажаним наслідкам.

    Перший спосіб - організована виїзна перевірка. Податковий інспектор або представник банку виїжджає за адресою, вказаною в ЕГРЮЛ. Побачене ним стає доказом того, що адреса дійсного місцезнаходження виконавчого органу компанії відповідає або не відповідає даним, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб. Цей спосіб перевірки найефективніший і, що називається, «остаточний». Інспектор бачить все своїми очима і ніякі документи не переконають його у зворотному.

    Другий спосіб - більш дистанційний, але не менш дієвий. З податкової інспекції на Вашу юридичну адресу надсилається контрольний лист і, якщо він повертається з позначкою «дана організація за адресою не значиться», Ваш розрахунковий рахунок блокується під приводом незданої звітності, а коли ви приходите для з'ясування обставин - для підтвердження адреси Вас просять надати наступні документи: договір оренди, підтвердження безготівкової оплати договору оренди і гарантійний лист від власника, підтверджує той факт, що ви дійсно знаходитеся за цією адресою.

    І, нарешті, третій спосіб. Ви подаєте запит на отримання виписки з ЕГРЮЛ до територіальної податкової інспекції, але, коли приходите її отримувати - виписку Вам не видають, доки ви не надасте інспекторам всі документи на юридичну адресу.

    Кожен з цих способів покликаний виявити невідповідність даних, зазначених в установчих документах Вашого підприємства, реальний стан речей, а щодо таких організацій у представників податкової інспекції існують абсолютно певні заходи. У залежності від порушення, на підприємство накладається штраф у встановленому розмірі, а крім того, сьогодні вже існує практика дискваліфікації керівників підприємства.
    Юридична адреса організації необхідна для того, щоб зареєструватися в податкової інспекції, коли Ви вибираєте собі яку купити юридичну адресу, звертайте увагу, щоб територіальне місцезнаходження податкової служби було зручним. Врахуйте також, що при зміні юридичної адреси фірми, Вам доведеться переоформлюватись в податковій інспекції, що спричинить за собою ряд перевірок, які завжди малоприємні для будь-якого підприємця, тому завжди дивіться на умови співпраці, перш ніж купувати юридичну адресу ооо.
    Ми пропонуємо Вам купити юрадреси від власників приміщень, що означає високий рівень надійності, тобто, Ви завжди будете мати пріоритет при ухваленні рішення про продовження договору оренди. Якщо Вам потрібна юридична адреса, ми раді запропонувати Вам декілька варіантів на вибір.

     Уже сегодня можем предложить Вам надежный:

newsюридический адрес в Голосеевском районе
newsюридический адрес в Оболонском районе
newsюридический адрес в Подольском районе
newsюридический адрес в Шевченковском районе
newsюридический адрес в Святошинском районе
newsюридический адрес в Печерском районе
newsюридический адрес в Соломенском районе
newsюридический адрес в Днепровском районе
newsюридический адрес в Дарницком районе
newsюридический адрес в Деснянском районе
newsюридический адрес в Борисполе
newsюридический адрес в Вышгороде
newsюридический адрес в Вишневом
newsюридический адрес в Макарове
newsюридический адрес в Ирпене
>
Дізнайся більше про юридичні адреси, читай також:

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Очень благодарна Вам, Светлана Михайловна, за оказанную помощь в решении моего вопроса.
   Дочка продолжает учебу на бюджете. Видите, если бы не вы, пришлось бы нам расспрощаться с учебой из-за материальной неплатоспособности.
   Ирина
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: