• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Юридичні адреси від власника

Юридические адреса

        У зв'язку з непростою ситуацією на ринку юридичних адрес, а точніше, ставлення до неї з боку реєструючих органів столиці, якщо Вам важливий не процес, а все-таки результат, то краще не імпровізувати і йти за випробуваним (нехай навіть іншими підприємцями) шляхом.

    Якщо Ви вирішили відкрити власну справу, то Вам необхідно зареєструвати свою компанію, при цьому Вам знадобиться юридична адреса для фірми. Як така, юридична адреса компанії не має чіткого визначення, навіть законодавство України під юридичною адресою організації має на увазі просто місце постійного знаходження керівництва компанії. Також українське законодавство пропонує підприємцям оформити в якості юридичної адреси компанії домашню адресу господаря компанії або одного із співзасновників. Оренда юридичної адреси - найпростіше рішення, якщо Ви вирішили відкрити власну фірму і Вам необхідно зареєструвати юрадресу в держреєстрі. І саме тому, більшість підприємців воліють купити юридичну адресу, або взяти в оренду юридичну адресу, що, власне одне і теж, у відповідних профільних компаніях.

    Про те, що юридична адреса потрібна будь-якому підприємству, сьогодні знає кожен, хто має хоч якесь відношення до бізнесу. Сьогодні не кожен підприємець має власне приміщення для реєстрації на нього свого підприємства, а використовувати для цього фактичну адресу - не завжди доцільно. Тому і виходить, що купувати юридичну адресу все одно доведеться, так чи не краще відразу купити найкраще, ніж розплачуватися потім за першу-ліпшу, усуваючи нанесені недоліки.

    На сьогоднішній день в Києві працює безліч фірм, що займаються продажем юридичних адрес за надзвичайно низькими цінами. Купуючи такі привабливі адреси, Ви, як правило, стаєте жертвою шахрайства і або відразу виявляєте, що «купили повітря», або у Вас виникають проблеми в подальшому (при постановці на облік в Податковій або, при зміні Генерального директора або при проведенні податкової перевірки) .

    Так що перед тим як купувати юридичну адресу Вам, перш за все, потрібно встановити контакт із власником приміщення і домовлятися про всі моменти угоди безпосередньо. Спілкування з власником напряму, без посередників, гарантує Вам надійність договірних відносин і застрахує від непередбачених поворотів подій. Якщо власник укладає угоду особисто, це говорить про чистоту його намірів і про особисту зацікавленість в тривалому й взаємовигідному співробітництві. У цьому випадку Ви зможете обумовити питання гарантованого підтвердження адреси в органі реєстрації та обов'язки власника при проведенні виїзної перевірки за адресою. Крім того, необхідно пам'ятати, що єдиним документом, що підтверджує договірні відносини з власником, є договір оренди приміщення (а не договір про співпрацю чи суборенду).

     Уже сегодня можем предложить Вам надежный:

newsюридический адрес в Голосеевском районе
newsюридический адрес в Оболонском районе
newsюридический адрес в Подольском районе
newsюридический адрес в Шевченковском районе
newsюридический адрес в Святошинском районе
newsюридический адрес в Печерском районе
newsюридический адрес в Соломенском районе
newsюридический адрес в Днепровском районе
newsюридический адрес в Дарницком районе
newsюридический адрес в Деснянском районе
newsюридический адрес в Борисполе
newsюридический адрес в Вышгороде
newsюридический адрес в Вишневом
newsюридический адрес в Макарове
newsюридический адрес в Ирпене
>
Дізнайся більше про юридичні адреси, читай також:

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Спасибі, що милосердя, справедливість і гуманітарні принципи все ще існують у серцях деяких людей у світі. Ви зробили неможливе для моєї онуки. Скільки років поневірянь. Слава Богу, все позаду.
   Ніколи раніше й не замислювалась, що питання із спадщиною можуть мати такі непередбачувані наслідки! Сьогодні, завдяки вам, мила дівчино, ми накінець-то заспокоїлись.
   Звеногородка, Паша Василівна
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: