• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

Критерії вибору юридичної адреси

Юридические адреса

        Гонитва за здешевленим найчастіше обертається наступними доплатами і переплатами за власне, а спочатку здається, економністю. Завжди, реагуючи на ціну тієї чи іншої пропозиції, потрібно пам'ятати: безкоштовний сир буває тільки в мишоловці, і краще заплатити один раз і отримати якісну річ, ніж кілька разів доплачувати і в підсумку переплачувати, виправляючи свою помилку.

    Значно знизить ризик бути обдуреним співпраця з власниками юридичних адрес безпосередньо. Це зможе гарантувати Вам легітимність договорів, що укладаються. Власник повинен забезпечити підтвердження Ваших з ним договірних відносин, оскільки таке підтвердження є одним з головних умов успішної реєстрації підприємства в ИФНС № 46, а при необхідності власник повинен організувати прийом виїзної перевірки за юридичною адресою.
    Якщо власник клятвено запевняє Вас у своій адресі: б'є себе в груди, ручається головою і обіцяє Вам не тільки гладку реєстрацію, але і всю подальшу діяльність - це чудово, але цього замало. Крім того, що власник гарантує якість адреси на словах, він також повинен надати абсолютно чіткі гарантії на випадок отримання відмови у реєстрації за його адресою, якщо звичайно, ця відмова отримана з вини адреси. Як правило, в таких випадках власник повинен повернути вкладені клієнтом кошти або забезпечити повторну подачу документів вже за свій рахунок. Все це повинно бути обговорено заздалегідь.

    Крім того необхідно обумовити такий пункт, як підтвердження адреси власником. Сьогоднішня реальність така, що, яким би переконливим не був документ - реєструючий орган віддає перевагу все перевіряти. А на цей випадок Ви повинні заручитися зобов'язанням з боку власника гарантувати подібний огляд, або, як його називають, підтвердження. Підтверджується юридична адреса гарантійним листом від власника, свідченням права власності, який Ви надаєте в реєструючий орган разом з пакетом документів на адресу, а також за дзвінком реєструючого органу безпосередньо власнику.

    Також ваші договірні відносини з власником повинні підтверджуватися та іншими документами, а саме договором оренди приміщення, адже предметом його є безпосередньо оренда приміщення, і даний договір має на увазі використання адреси як юридичної. Крім того, повинна бути можливість оплати договору оренди безготівковим платежем.

    І завершує список питань, про які потрібно потурбуватися заздалегідь, організоване поштове обслуговування. В іншому разі до Вас може просто не дійти важлива кореспонденція (офіційні папери, листи, повідомлення з податкових органів або банківських служб), про важливість яких Ви зможете судити за серйозністю наслідків.

    Орендувати юридичні адреси можна на основі договору оренди юридичної адреси, договору на надання адреси місцезнаходження, договору суборенди або договору про спільну діяльність. Найкращим варіантом є договір оренди юридичної адреси, оскільки він укладається з самим власником приміщення. Перед оформленням договору переконайтеся, що орендодавець дійсно має документи на право користування і володіння приміщенням за даною адресою. Це допоможе уникнути неприємностей у майбутньому.

    Щодо нової форми договору є договір на надання адреси місцезнаходження, званий ще договором надання офісних послуг. Предметом такого договору є надання офісного приміщення для розміщення виконавчого органу підприємства та надання поштової адреси. Оренда або суборенда приміщення за цією адресою не є предметом договору. Договір суборенди передбачає укладення договору оренди приміщення з особою чи організацією, яка сама є орендарем, а не власником приміщення. У цьому випадку ви маєте вимагати копію договору оренди, укладеного на дане приміщення між вашим орендодавцем і власником приміщення. На умовах взаємного співробітництва може бути укладений договір про спільну діяльність. Орендодавець надає вам юридичну адресу, а ви, у свою чергу, берете на себе певні зобов'язання щодо орендодавця. Цим договором також може бути передбачено ведення спільної діяльності і спільної бухгалтерії. Укладати такий договір є сенс у тому випадку, якщо ви повністю довіряєте своєму партнеру або спільно ведете бізнес.

     Уже сегодня можем предложить Вам надежный:

newsюридический адрес в Голосеевском районе
newsюридический адрес в Оболонском районе
newsюридический адрес в Подольском районе
newsюридический адрес в Шевченковском районе
newsюридический адрес в Святошинском районе
newsюридический адрес в Печерском районе
newsюридический адрес в Соломенском районе
newsюридический адрес в Днепровском районе
newsюридический адрес в Дарницком районе
newsюридический адрес в Деснянском районе
newsюридический адрес в Борисполе
newsюридический адрес в Вышгороде
newsюридический адрес в Вишневом
newsюридический адрес в Макарове
newsюридический адрес в Ирпене
>
Дізнайся більше про юридичні адреси, читай також:

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Ужасно не люблю заниматься сбором бумажек, документации...всей бумажной волокитой. Светлана показала мне, насколько легкой может быть "возня" с документами.
   Т.е полностью избавила меня от нее, вообще! Мне нужно было получить документы из БТИ. Я пришла, заплатила, и через месяц просто забрала все нужные документы.
   Никакой волокиты, только улыбки консультантов и граммотное обслуживание. Что еще нужно? Светочка, огромнейшее спасибо. Я и в дальнейшем буду рассчитывать только на вашу помощь!
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: