• отзыв почему стоит выбрать адвоката приймак
 • статья адвоката по наследству
 • видео-отзыв по делу об установлении юридического факта
 • отзыв про адвоката по банковскому спору
 • отзыв об адвокате светлане михайловне приймак
 • адвокат помогла с решением земельного вопроса
 • обращение к оппонентам
 • отзыв про юриста по наследственному делу
 • скидку на юридические услуги адвоката
 • отзыв об адвокате по наследственному делу
 • отзыв об семейном адвокате по делу об уменьшении размера алиментов
 • отзыв об адвокате светлане приймак по кредитному спору
 • статьи и публикации частного адвоката
 • благодарность адвокату в виде отзыва Клиента
номер телефона адвоката

А найменшим — морозиво

Новини права А найменшим — морозиво

    КРУГЛА ДАТА

      Президент Віктор Янукович привітав земляків з 80-річчям Донецької області

      Якщо поглянути на карту Донецької області, можна помітити дивовижну схожість обрисів краю із долонею людини, яка відкрита для привітання. На цю аналогію звернув увагу й Віктор Янукович, який у п’ятницю здійснив робочу поїздку до Донецька. Тим більш, що в ці липневі дні Донеччина стала ще відкритішою, адже область приймає вітання з нагоди 80-річчя. Регіон-іменинник зустрічав главу держави білбордами «Донбас вітає Президента України» та низкою різноманітних заходів, приурочених до 80-річчя утворення області. Участь у них Віктора Януковича стала прогнозованою, дуже символічною і водночас закономірною, оскільки в цьому краї він народився і виріс, тут розпочинав свою трудову діяльність, а пізніше п’ять років очолював Донецьку обласну державну адміністрацію.

      Прикметно, що індустріальний край свою поважну дату відзначає не тільки розважально-святковими заходами, а й новими трудовими звершеннями та змаганнями. Зокрема у травні — червні тут тривала трудова вахта «80-річчю утворення Донецької області — 80 ударних днів». А ще протягом ювілейного року в області вводять в експлуатацію нові промислові потужності, а також школи, лікарні, дитсадки, парки та інші об’єкти. Приміром, під час попереднього робочого візиту Президента у травні відбулось урочисте відкриття термінала міжнародного аеропорту «Донецьк» імені С. Прокоф’єва, а нині у Ленінському районі після реконструкції презентували Центр слов’янської культури та парковий комплекс.

      Наймолодші жителі Донеччини залюбки фотографувались з главою держави. Фото Андрія МОСІЄНКА

      Вітаючи земляків під час урочистого засідання, Віктор Янукович відзначив величезний економічний потенціал Донеччини — краю вугілля і металу, хімії і машинобудування, краю талановитих і працелюбних людей. «Донеччина завжди посідала важливе місце в Україні, оскільки це локомотив економіки всієї країни та її промислове серце, — підкреслив він. — Тут майже 10 відсотків жителів держави, і дає цей регіон більш як 20 відсотків продукції всієї країни».

      Принагідно глава держави нагадав про вагому роль закордонних інвестицій у розвитку краю: за його словами, саме ініціатива і кошти Джона Юза, який майже 150 років тому збудував тут металургійний завод, дали поштовх для подальшого розвитку та індустріалізації Донецької області. Отож і сьогодні значення інвестицій важко переоцінити. «Необхідно створити нормальні умови роботи, прибрати чиновницькі перепони, які, немов павутиння, обплутали всі шляхи інвесторів в Україні», — переконаний він.

      «Пишаючись нашим минулим, потрібно дивитись у майбутнє, — наголосив Віктор Янукович. — У нинішніх умовах потужний промисловий комплекс регіону потребує прискореної модернізації, скорочення енерговитратності, зменшення шкідливих викидів в атмосферу, підвищення безпеки праці людей — ось головні імперативи розвитку Донеччини на початку нинішнього століття».

      У ході урочистостей глава держави ознайомився з новим дитячим майданчиком у парку, спеціальним штемпелем погасив немаркований художній конверт «80 років Донецької області», а також вручив своїм землякам державні нагороди. До речі, серед нагороджених орденом «За заслуги» був і відомий співак, народний артист СРСР, уродженець Донеччини Йосиф Кобзон, який, порушивши регламент, у відповідь заспівав пісню «Мати моя Україна і батько мій Донбас». А оскільки підспівував йому Віктор Янукович, виступу дуету всі присутні на зібранні аплодували стоячи.

Источник: Урядовий Кур'єр


Обсуждаемая новость:
Европарламент согласовал текст резолюции по Украине

      Европарламент согласовал текст резолюции по Украине ...

Інші новини права:

Більше юридичних новин

юридическая помощь гражданам


юридическая помощь бизнесу


- Грамотно и профессионально, по-деловому, без пиара и заносчивости, компетентно и индивидуально. Юридические услуги и результат. ...


- Знать свою работу и уметь отстаивать права своего Клиента - это то, чем руководствуется адвокат Светлана Приймак в своей деятельности. ...


Відгуки про юриста
отзывы об светлане приймак
   Сотрудничаю со Светланой Михайловной по вопросам оформления права собственности на недвижимость, взаимодействия с БТИ, органами земельных ресурсов, инспекцией ГАСК около двух лет.
Акції на юридичні послуги

Скидки на юридические услуги


-

орнамент


Більше загальних статтей

-

Більше сімейних статтей

-

Більше судової практики

-

Більше консультацій-

-
Випадкове на сайті юриста

-
Звернення до адвоката


Тема звернення:

Ваше ім'я:
Текст Вашого звернення:
(викладіть суть Вашого звернення до юриста)Контактний телефон: Контактний Email: